Բոլոր այն բաժանորդները, ովքեր մինչեւ հունվարի 15-ը 24 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 4000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին եւ Orange Ինտերնետ 5000 կամ բարձր սակագնային պլաններից մեկին, Alcatel Pixi 2 սմարթֆոնը եւ Alcatel Pixi 7 3G պլանշետը կստանան 1 դրամով:
«5 տարի շարունակ Ամանորի նախօրեին Orange-ը բաժանորդներին ներկայանում է նոր անակնկալներով: Այս տարի բացառություն չէ», - ասել է Օրանժ Արմենիայի վաճառքի տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:
Ամսական բաժանորդագրությանը եւ Orange Ինտերնետին միաժամանակ միանալու դեպքում բաժանորդները կարող եք ստանալ զեղչ իրենց «Orange 2-ը 1-ում» ընդհանուր հաշվից կամ հնարավորություն օգտագործելու Orange Ինտերնետի գերարագ ծավալը նաեւ սմարթֆոնից:
«Orange-ի կանխավճարային ծառայությունը կամ Արծիվ ամսական բաժանորդագրությունը նախընտրող բաժանորդների համար եւս անակնկալ ունենք: Այն բաժանորդները, ովքեր նշված ծառայություններից որեւէ մեկը կակտիվացնեն մինչեւ հունվարի 15-ը, կստանան 1ԳԲ բջջային ինտերնետի ծավալ՝ 6 ամիս օգտագործելու համար: Լավ նորություններ ունենք նաեւ ինտերնետ բաժանորդների համար: Մինչեւ հունվարի 15-ը, բաժանորդները կարող են 12 ամսով բաժանորդագրվել Ինտերնետ Հիմա 5000 սակագնային պլանին եւ ընդմիշտ ստանալ ամսական 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Իսկ այն բաժանորդները, ովքեր կմիանան Ինտերնետ Միասին ծառայությանը, երկրորդ SIM քարտի համար ինտերնետ մոդեմը կստանան 1 դրամով», ասել է Օրանժ Արմենիայի բրենդի եւ հաղորդակցության տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Տոներին ընդառաջ Orange-ն առավել հարմար ռոմինգի պայմաններ է առաջարկում նաեւ այն բաժանորդներին, ովքեր ամանորյա տոները նախատեսում են անցկացնել արտերկում: Դեկտեմբերի 5-ից հունվարի 15-ը Եգիպտոս, Հորդանան, ԱՄԷ, Ֆրանսիա, Ավստրիա, Չեխիա եւ Շվեյցարիա այցելող բոլոր Orange բաժանորդները ռոմինգ ծառայություններից կօգտվեն՝ 55 դրամ վճարելով բոլոր մուտքային զանգերի եւ ելքային SMS-ների համար:

14:17 | 04.12.14 | Новости | 4952
Все абоненты, которые до 15 января приобретут 24-месячную подписку на тарифные планы Orange  «Бабочка», «Дельфин» или «Пантера» с абонентской платой от 4 тысяч драмов, или же на интернет-тариф от 5 тысяч драмов, получат смартфон Alcatel Pixi 2 или планшет Alcatel Pixi 7 3G за 1 драм.
«Уже 5 лет Orange преподносит своим абонентам новые сюрпризы к Новому году. И этот год не станет исключением», - сказал директор по продажам компании Orange Armenia Арсен Ованнисян.
В случае приобретения ежемесячной подписки и интернет-пакета одновременно абоненты получат либо скидку на использование «Orange 2 в 1», либо возможность использовать сверхскоростной интернет также с планшета.
«Для абонентов, предпочитающих предоплатные услуги Orange или подписку на тарифный план «Орел», у нас также есть сюрприз. Абоненты, которые подключат одну из этих услуг до 15 января, получат возможность использовать в течение 6 месяцев интернет трафик в размере 1 Гб. Хорошие новости и для абонентов интернет. До 15 января абоненты могут подключиться к тарифному плану «Интернет сейчас - 5000»  на 12 месяцев и навсегда получить возможность ежемесячного интернет-трафика объемом 5 Гб. А те абоненты, которые подключат услугу «Интернет вместе», получат второй модем для сим-карты за 1 драм», - сказал директор по коммуникациям и развитию бренда Orange Armenia Арам Мкртчян.
В преддверии праздников Orange предлагает также более удобные условия роуминга для абонентов, которые планируют отметить Новый год за рубежом. С 5 декабря по 15 января все входящие и звонки и исходящие СМС-сообщения в Египте, Иордании, ОАЭ, Франции, Австрии, Чехии и Швейцарии будут стоить абонентам Orange 55 драмов.