Բոլոր այն բաժանորդները, ովքեր մինչեւ հունվարի 15-ը 24 ամսով կբաժանորդագրվեն Orange Թիթեռ, Դելֆին կամ Պանտերա 4000 կամ բարձր ամսական բաժանորդագրություններին եւ Orange Ինտերնետ 5000 կամ բարձր սակագնային պլաններից մեկին, Alcatel Pixi 2 սմարթֆոնը եւ Alcatel Pixi 7 3G պլանշետը կստանան 1 դրամով:
«5 տարի շարունակ Ամանորի նախօրեին Orange-ը բաժանորդներին ներկայանում է նոր անակնկալներով: Այս տարի բացառություն չէ», - ասել է Օրանժ Արմենիայի վաճառքի տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:
Ամսական բաժանորդագրությանը եւ Orange Ինտերնետին միաժամանակ միանալու դեպքում բաժանորդները կարող եք ստանալ զեղչ իրենց «Orange 2-ը 1-ում» ընդհանուր հաշվից կամ հնարավորություն օգտագործելու Orange Ինտերնետի գերարագ ծավալը նաեւ սմարթֆոնից:
«Orange-ի կանխավճարային ծառայությունը կամ Արծիվ ամսական բաժանորդագրությունը նախընտրող բաժանորդների համար եւս անակնկալ ունենք: Այն բաժանորդները, ովքեր նշված ծառայություններից որեւէ մեկը կակտիվացնեն մինչեւ հունվարի 15-ը, կստանան 1ԳԲ բջջային ինտերնետի ծավալ՝ 6 ամիս օգտագործելու համար: Լավ նորություններ ունենք նաեւ ինտերնետ բաժանորդների համար: Մինչեւ հունվարի 15-ը, բաժանորդները կարող են 12 ամսով բաժանորդագրվել Ինտերնետ Հիմա 5000 սակագնային պլանին եւ ընդմիշտ ստանալ ամսական 5ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Իսկ այն բաժանորդները, ովքեր կմիանան Ինտերնետ Միասին ծառայությանը, երկրորդ SIM քարտի համար ինտերնետ մոդեմը կստանան 1 դրամով», ասել է Օրանժ Արմենիայի բրենդի եւ հաղորդակցության տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Տոներին ընդառաջ Orange-ն առավել հարմար ռոմինգի պայմաններ է առաջարկում նաեւ այն բաժանորդներին, ովքեր ամանորյա տոները նախատեսում են անցկացնել արտերկում: Դեկտեմբերի 5-ից հունվարի 15-ը Եգիպտոս, Հորդանան, ԱՄԷ, Ֆրանսիա, Ավստրիա, Չեխիա եւ Շվեյցարիա այցելող բոլոր Orange բաժանորդները ռոմինգ ծառայություններից կօգտվեն՝ 55 դրամ վճարելով բոլոր մուտքային զանգերի եւ ելքային SMS-ների համար:

14:17 | 04.12.14 | News | 4973
All customers, who until January 15 will join Orange Butterfly, Dolphin or Panther 4000 or higher tariff plans for 24 months at the same time subscribing to Internet 5000 or higher tariff plans for the same period, will receive Alcatel Pixi 2 smartphone, as well as Alcatel Pixi 3G tablet at 1 AMD each.
“Already for 5 years on the eve of New Year, Orange presents surprises to customers. This year is no exception, and we are pleased today to congratulate everyone with the upcoming holidays and reveal a number of good news. Customers, who prefer Orange Postpaid and Internet services and will join us before January 15, will receive a new smartphone and a tablet as a gift”, - said Arsen Hovhannisyan, sales director of Orange Armenia.
“Orange has as well prepared a surprise for new users of Orange Prepaid and Eagle tariff plans. Those who will join any of these tariff plans till January 15 will benefit during 6 months from 1GB additional mobile internet inclusion. We have good news for internet users as well. Till the 15th of January, customers can join Internet now 5000 tariff plan for 12 months and forever receive 5GB high-speed internet. Moreover, those who will at the same time activate Internet together service will receive the second internet modem at 1 AMD”, - said Aram Mkrtchyan, Brand and Communication Director of Orange Armenia.
Orange also offers more favorable roaming conditions for customers who plan to spend their New Year holidays abroad. Starting from December 5 till January 15 all customers travelling to Egypt, Jordan, UAE, France, Austria, Czech Republic and Switzerland will be receiving calls and sending SMS at 55 dram rate.