15:44 | 04.11.14 | Նորություններ | 4952
Beeline-ը հայտարարել է «Սիմֆոնիա» հատուկ առաջարկի մասին՝ նախատեսված կանխավճարային հաշվարկային համակարգի նոր բաժանորդների համար:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ձեռք բերելով ցանկացած մոդելի բջջային հեռախոս եւ SIM-քարտ` Beeline-ի նոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան  օգտվել հատուկ պայմաններից։ Մասնավորապես, միանալով «Սիմֆոնիա րոպեներ» ծառայությանը, բաժանորդը հնարավորություն կստանա կատարել 60 օր անսահմանափակ զանգեր Beeline ցանցի ներսում, իսկ «Սիմֆոնիա ինտերնետ» ծառայութունը թույլ է տալիս բաժանորդին 30 օր օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից` 256 Կբիտ/վրկ արագությամբ:
«Beeline-ի այս առաջարկն ավելի հաճելի է դարձնում հեռախոսի ձեռքբերումը Beeline-ի գրասենյակներում:   Այն հնարավորություն է տալիս մեր բաժանորդներին օգտվել հատուկ պայմաններից եւ, միանալով «Սիմֆոնիա»  ծառայություններից մեկին, առանց սահմանափակման օգտվել բջջային կապից եւ ինտերնետից: Beeline-ը շարունակում է ամրապնդել իր դիրքերը  հեռահաղորդակցության շուկայում` կատարելագործելով ծառայությունները եւ պարբերաբար հանդես գալով նոր ու հետաքրքիր առաջարկներով», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ այս առաջարկից նոր բաժանորդները կարող են օգտվել միայն մեկ անգամ եւ ընտրել «Սիմֆոնիա» ծառայություններից միայն մեկը: Հատուկ առաջարկի ժամկետի ավարտից հետո հեռախոսային եւ ինտերնետ ծառայությունները կշարունակեն մատուցվել բաժանորդին` համաձայն մինչեւ ակցիան գործող սակագնային փաթեթի պայմանների: Յուրաքանչյուր ծառայության միանվագ վճարը 1000 դրամ է:
«Սիմֆոնիա րոպեներ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդները 60 օրվա ընթացքում չեն կարող օգտվել «Զրուցենք» ծառայությունից, իսկ «Սիմֆոնիա ինտերնետ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդները` 30 օրվա ընթացքում Regular, Premium կամ Super ինտերնետ փաթեթներից:

15:44 | 04.11.14 | Новости | 4866
Beeline объявил сегодня о запуске специального предложения «Симфония» для новых абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline.
Приобретая мобильный телефон любой модели и SIM-карту в офисах продаж и обслуживания Beeline, новые абоненты смогут воспользоваться специальными условиями. В частности, присоединившись к услуге «Симфония минуты», абонент получит возможность бесплатно звонить внутри мобильной сети Beeline в течение 60 дней. Услуга «Симфония интернет» позволяет абоненту пользоваться безлимитным мобильным интернетом в течение 30 дней. Скорость интернета - до 256 кб/сек.
«Предложение делает покупку телефона в офисах Beeline еще приятнее. Оно позволяет нашим новым абонентам воспользоваться специальными условиями и, подключив одну из услуг «Симфония», без ограничения пользоваться мобильной связью или интернетом. Beeline продолжает укреплять свои позиции на рынке телекоммуникаций, улучшая услуги и регулярно выступая с новыми, простыми, удобными и интересными предложениями», - заявил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Новые абоненты могут воспользоваться  предложением один раз, выбрав только одну из услуг «Симфония»: «Симфония минуты» или «Симфония интернет». После окончания срока специального предложения абонент продолжит пользоваться телефонными и интернет услугами согласно условиям тарифного плана абонента. Единовременная плата за активацию услуг «Симфония минуты» или “Симфония Интернет” - 1000 драм.
Пользователи услуги «Симфония минуты» не смогут воспользоваться услугой «Поговорим» в течении 60 дней, а пользователи услуги «Симфония интернет» - интернет тарифами Regular, Premium или Super в течении 30 дней.