15:44 | 04.11.14 | Նորություններ | 4952
Beeline-ը հայտարարել է «Սիմֆոնիա» հատուկ առաջարկի մասին՝ նախատեսված կանխավճարային հաշվարկային համակարգի նոր բաժանորդների համար:
Հատուկ առաջարկի շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ձեռք բերելով ցանկացած մոդելի բջջային հեռախոս եւ SIM-քարտ` Beeline-ի նոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան  օգտվել հատուկ պայմաններից։ Մասնավորապես, միանալով «Սիմֆոնիա րոպեներ» ծառայությանը, բաժանորդը հնարավորություն կստանա կատարել 60 օր անսահմանափակ զանգեր Beeline ցանցի ներսում, իսկ «Սիմֆոնիա ինտերնետ» ծառայութունը թույլ է տալիս բաժանորդին 30 օր օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից` 256 Կբիտ/վրկ արագությամբ:
«Beeline-ի այս առաջարկն ավելի հաճելի է դարձնում հեռախոսի ձեռքբերումը Beeline-ի գրասենյակներում:   Այն հնարավորություն է տալիս մեր բաժանորդներին օգտվել հատուկ պայմաններից եւ, միանալով «Սիմֆոնիա»  ծառայություններից մեկին, առանց սահմանափակման օգտվել բջջային կապից եւ ինտերնետից: Beeline-ը շարունակում է ամրապնդել իր դիրքերը  հեռահաղորդակցության շուկայում` կատարելագործելով ծառայությունները եւ պարբերաբար հանդես գալով նոր ու հետաքրքիր առաջարկներով», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ այս առաջարկից նոր բաժանորդները կարող են օգտվել միայն մեկ անգամ եւ ընտրել «Սիմֆոնիա» ծառայություններից միայն մեկը: Հատուկ առաջարկի ժամկետի ավարտից հետո հեռախոսային եւ ինտերնետ ծառայությունները կշարունակեն մատուցվել բաժանորդին` համաձայն մինչեւ ակցիան գործող սակագնային փաթեթի պայմանների: Յուրաքանչյուր ծառայության միանվագ վճարը 1000 դրամ է:
«Սիմֆոնիա րոպեներ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդները 60 օրվա ընթացքում չեն կարող օգտվել «Զրուցենք» ծառայությունից, իսկ «Սիմֆոնիա ինտերնետ» ծառայությունից օգտվող բաժանորդները` 30 օրվա ընթացքում Regular, Premium կամ Super ինտերնետ փաթեթներից:

15:44 | 04.11.14 | News | 6441
Beeline announced the launch of “Symphony” special offer today – it is aimed at new Beeline prepaid subscribers.
Purchasing any mobile phone and a SIM-card from Beeline sales and service offices, the new subscribers will be able to take advantage of the new special service. In particular, activating “Symphony Minutes” service subscribers will get free Beeline on-net minutes for a period of 60 days. “Symphony Internet” service will grant subscribers unlimited mobile Internet for a period of 30 days. The Internet speed is up to 256Kbps.
“The offer makes mobile phone purchase from Beeline stores even more exciting. It allows our subscribers to enjoy special terms and have unlimited mobile network or Internet by activating one of our “Symphony” services. Beeline continues to strengthen its positions in the telecommunications market by enhancing its services and regularly coming up with new, simple, convenient and interesting offers”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“Symphony” service is available for only one-time use for new subscribers – they can choose either “Symphony Minutes” or “Symphony Internet” service. Once the date of use expires, subscribers will continue to use the phone and Internet services in conformity with their tariff plans. The one-time fee of “Symphony Minutes” and “Symphony Internet” services is AMD 1000.
“Let’s Talk” service will not be available for “Symphony Minutes” users for 60 days, while  “Symphony Internet” users will not be able to activate Regular, Premium or Super tariff plans for a period of 30 days.