12:47 | 10.07.14 | Նորություններ | 5474
Beeline-ը պարգեւատրել է «Ֆորտունա»  խաղարկությանը գրանցված երեք մասնակցի, ովքեր ավելի քան 5 տարի հանդիսանում են ընկերության բաժանորդներ։ Երեւանի բնակիչներ Բ. Նուրիջանյանը, Ա. Մանուկյանը եւ Ռ. Գեւորգյանն առաջիններից են, ովքեր գրանցել են իրենց մասնակցությունը խաղարկությանը:
Պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել այսօր Երեւան Մոլում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում, որտեղ ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը «Ֆորտունա» խաղարկության երեք մասնակցին հանձնել է Samsung Galaxy S4 սմարթֆոններ։
«Այսօր ինձ հատկապես հաճելի է հանձնել այս մրցանակները մեր այն հաճախորդներին, ովքեր ավելի քան հինգ տարի հանդիսանում են Beeline–ի հավատարիմ բաժանորդներ։ Շնորհակալ ենք Ձեզ վստահության, մեր միջոցառումներին մասնակցության եւ այն բանի համար, որ ընտրել եք Beeline–ի պարզ եւ հարմար ծառայությունները։ Այս անգամ բախտը ժպտաց «Ֆորտունա»–ի իր մասնակիցներին, բայց ամենաթանկարժեք մրցանակները դեռ առջեւում են։ Բնակարանը, ավտոմեքենան եւ հանգստի ուղեգիրը սպասում են այն հաղթողներին, ում կյանքը Beeline–ի շնորհիվ կդառանա էլ ավելի լավը», - նշել է Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Նշենք, որ «Ֆորտունա» վիճակախաղը մեկնարկել է 2014թ. մայիսի 1-ին եւ կավարտվի սույն թվականի օգոստոսի 31-ին, խաղարկվում են արժեքավոր նվերներ` բնակարան Երեւանում, երկու ավտոմեքենա, ուղեգիր 2 անձի համար դեպի Մալդիվյան կղզիներ եւ հանգստի ուղեգիր 2 անձի համար դեպի Շրի Լանկա։
Խաղարկությանը մասնակցելու համար Beeline բաժանորդներն իրենց բջջային հեռախոսից պետք է ուղարկեն *222# USSD անվճար հրահանգը: Խաղարկության անցկացման ժամանակ յուրաքանչյուր միանվագ 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում բաժանորդը ստանում է մեկ միավոր:  Հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կուտակում են միավորներ  բջջային կապի ծառայությունների դիմաց դուրս գրված հաշվի համար 1000 եւ ավելի դրամ վճարելու դեպքում:
Յուրաքանչյուր մեկ միավորի համար պատրաստվում է մեկ անդորրագիր, որի վրա նշվում է բաժանորդի հեռախոսահամարը: Այնուհետեւ բոլոր անդորրագրերը տեղադրվում են վիճակախաղի համար նախատեսված հատուկ պտտվող թմբուկի մեջ: Որքան շատ լինեն բաժանորդի հեռախոսահամարով անդորրագրերն, այնքան մեծ է շահելու հավանականությունը: Կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կարող են ստուգել կուտակած միավորների քանակն ուղարկելով *155# USSD-հարցումը։ Հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները մինչեւ յուրաքանչյուր ամսվա 17-ը ստանում են տեղեկատվություն կուտակած միավորների քանակի վերաբերյալ SMS հաղորդագրության տեսքով։
Գովազդային վիճակախաղի գրանցումը եւ մասնակցությունն անվճար է, բոլոր այն գումարներն, որ փոխանցվել են բաժանորդի հաշվեկշռին կարող են օգտագործվել ցանկացած ծառայության համար։ Հետվճարային համակարգի բաժանորդները կարող են նույնպես օգտվել ցանկացած ծառայությունից դրանց համար վճարելով հետագայում՝ նախատեսված կարգով։ «Հաշվեկշռի փոխանցում» ծառայության օգտագործումը չի հանդիսանում հաճախորդի բջջային հեռախոսի հաշվեկշռի լիցքավորում: Միավորներ չեն տրամադրվում գումարային 1000 դրամ լիցքավորման դեպքում, օրինակ՝ եթե բաժանորդը լիցքավորել է 700 դրամ, իսկ այնուհետեւ՝ 300 դրամ, ապա այս պարագայում միավորներ չեն տրամադրվում։

12:47 | 10.07.14 | Новости | 5447
Beeline наградил трех участников розыгрыша «Фортуна» из числа клиентов, которые являются абонентами компании более 5 лет. Жители Еревана Б. Нуриджанян, А. Манукян и Р. Геворгян одними из первых зарегистрировали свое участие в розыгрыше.
Сегодня, в офисе продаж и обслуживания компании в торговом центре Yerevan Mall Генеральный директор Beeline Андрей Пятахин вручил трем участникам розыгрыша смартфоны Samsung Galaxy S4.
«Сегодня мне особенно приятно вручать эти призы тем нашим клиентам, которые являются верными абонентами Beeline уже более пяти лет. Спасибо вам за доверие, за участие в наших инициативах и за то, что выбрали простые и удобные услуги Beeline. Сегодня фортуна в очередной раз улыбнулась своим участникам, но самые ценные призы еще впереди. Квартира, машины и путевки на отдых ждут своих счастливых обладателей, жизнь которых станет лучше благодаря Beeline», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что розыгрыш «Фортуна» стартовал 1 мая 2014 года и завершится 31 августа 2014 года. Среди участников будут разыграны ценные призы: квартира в Ереване, два автомобиля, путевка на отдых для двоих на Мальдивских островах и путевка на отдых для двоих на острове Шри-Ланка.
Для участия в розыгрыше клиентам Beeline необходимо послать бесплатный USSD-запрос *222# со своего мобильного телефона. За время проведения розыгрыша за каждое пополнение счета на 1000 драмов абоненту будет начислен 1 балл. Абонентам постоплатной системы расчетов баллы начисляются за оплату выставленного счета за услуги сотовой связи. Абоненты предоплатной системы расчетов могут проверить текущее количество набранных баллов, отправив бесплатный USSD-запрос *155#. Абоненты постоплатной системы расчетов до 17 числа каждого месяца получают информацию об общем числе накопленных баллов в виде SMS.
За каждый накопленный балл будет напечатан 1 купон с номером телефона участника, который будет помещен в специальный барабан для розыгрыша. Чем больше купонов с номером абонента окажется в барабане, тем выше шансы участника на победу. Розыгрыш призов будет проведен в прямом эфире одного из телеканалов.
Регистрация и участие в розыгрыше бесплатное, все средства, начисленные на счет, клиент может использовать на любые услуги, а также получать любые услуги, оплатив счет позже (для абонентов постоплатной системы расчетов). Бонусные баллы не предоставляются за пополнение счета или плату за услуги с помощью услуги «Баланс трансфер». Баллы также не предоставляются при суммарном пополнении счета, т.е. например, если абонент сначала пополнил счет на 700 драмов, а потом на 300 драмов, то за данные пополнения баллы начисляться не будут.