16:07 | 08.05.14 | Նորություններ | 4861
Այս տարի Orange-ի պատվավոր հյուրը Կաննի 67-րդ միջազգային կինոփառատոնում կլինի Անդրանիկ Հարությունյանը:
Orange Արմենիայից նա ստացել է դեպի Կանն ուղեւորության ամբողջական փաթեթ երկու հոգու համար՝ ներառյալ ավիատոմսեր, համար հինգաստղանի հյուրանոցում, անձնական վարորդ եւ մուտք դեպի կինոփառատոն կարմիր գորգով՝ աշխարհահռչակ կինոաստղերի հետ միասին: Մրցույթի հաղթողն իր ընտրած ուղեկցի հետ կմասնակցի փառատոնի՝ մայիսի 21-ի ցուցադրմանը:
«Կաննի կինոփառատոնին ներկա գտնվելն իմ ամենամեծ երազանքներից էր, որը փաստորեն իրականություն կդառնա: Շնորհակալ եմ Orange-ին ինձ նման հնարավորություն ընձեռելու համար»,- նշել է Անդրանիկ Հարությունյանը:
«Այս տարի մեր բաժանորդները մեծ ակտիվությամբ մասնակցել են մրցույթին. բոլոր տեսանյութերն ընդհանուր առմամբ դիտվել են ավելի քան 14 հազար 500 անգամ», - ասել է Orange Արմենիա ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը՝ շնորհավորելով հաղթողին:
Այս տարի մրցույթին մասնակցել է 20 տեսանյութ: Առավելագույն քվե ստացած մրցույթի մյուս 14 տեսանյութերի հեղինակները ստացել են անակնկալ նվեր Orange-ի եւ «Մոսկվա» կինոթատրոնի կողմից: Մեկ ամսվա ընթացքում նրանք հնարավորություն կունենան անսահմանափակ այցելել «Մոսկվա» կինոթատրոնն իրենց ընտրած անձի հետ:

16:07 | 08.05.14 | News | 4910
Today Orange has announced the name of the winner of “To Cannes” video-contest. Andranik Harutyunyan, whose video was among the top 15 rated on Facebook and received the highest appreciation by the Jury, will now have the pleasure to become a VIP guest of Orange at  the 67th Cannes Film Festival.
The prize awarded to Andranik is a complete VIP package for two, which includes air tickets, a room in a 5-star hotel, a driver and access to the Red Carpet, together with world-known cinema stars.  Andranik will participate at a screening on May 21, with the person of his choice.
“Being present at Cannes Film Festival was one of my greatest dreams which in fact will come true. I thank Orange for giving me the chance”, said Andranik Harutyunyan.
“This year, our subscribers took an active part in the contest: all the vidoes were watched for overall 14 thousand 500 times”, said Orange Armenia CEO Francis Gelibter congratulating the winner.
In total 20 short videos participated in the contest. From April 23 to May 6 all Orange subscribers had the chance to submit short videos and participate in the Facebook video-contest.
The other authors of the the top 15 rated videos received surprise gifts from Orange and Moscow cinema: possibility to visit unlimitedly Moscow cinema with a friend within a month.