16:07 | 08.05.14 | Նորություններ | 4861
Այս տարի Orange-ի պատվավոր հյուրը Կաննի 67-րդ միջազգային կինոփառատոնում կլինի Անդրանիկ Հարությունյանը:
Orange Արմենիայից նա ստացել է դեպի Կանն ուղեւորության ամբողջական փաթեթ երկու հոգու համար՝ ներառյալ ավիատոմսեր, համար հինգաստղանի հյուրանոցում, անձնական վարորդ եւ մուտք դեպի կինոփառատոն կարմիր գորգով՝ աշխարհահռչակ կինոաստղերի հետ միասին: Մրցույթի հաղթողն իր ընտրած ուղեկցի հետ կմասնակցի փառատոնի՝ մայիսի 21-ի ցուցադրմանը:
«Կաննի կինոփառատոնին ներկա գտնվելն իմ ամենամեծ երազանքներից էր, որը փաստորեն իրականություն կդառնա: Շնորհակալ եմ Orange-ին ինձ նման հնարավորություն ընձեռելու համար»,- նշել է Անդրանիկ Հարությունյանը:
«Այս տարի մեր բաժանորդները մեծ ակտիվությամբ մասնակցել են մրցույթին. բոլոր տեսանյութերն ընդհանուր առմամբ դիտվել են ավելի քան 14 հազար 500 անգամ», - ասել է Orange Արմենիա ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը՝ շնորհավորելով հաղթողին:
Այս տարի մրցույթին մասնակցել է 20 տեսանյութ: Առավելագույն քվե ստացած մրցույթի մյուս 14 տեսանյութերի հեղինակները ստացել են անակնկալ նվեր Orange-ի եւ «Մոսկվա» կինոթատրոնի կողմից: Մեկ ամսվա ընթացքում նրանք հնարավորություն կունենան անսահմանափակ այցելել «Մոսկվա» կինոթատրոնն իրենց ընտրած անձի հետ:

16:07 | 08.05.14 | Новости | 4909
От компании Orange Армения победитель конкурса получил полный пакет поездки в Канны на двоих – авиабилеты, номер в пятизвездочном отеле, личного водителя и возможность пройти по «красному ковру» на открытии фестиваля.
«Моей самой заветной мечтой было принять участие в Каннском кинофестивале. И это уже реальность. Я благодарен компании Orange за предоставленную возможность», - сказал победитель конкурса.
«В этом году наши абоненты с особой активностью участвовали в конкурсе. Представленные видеоролики были просмотрены более чем 14500 раз»,- поздравив победителя, сказал гендиректор компании Orange Армения Франсис Желибтер.
В этом году для участия в конкурсе было представлено 20 видеороликов. Остальные 14 авторов роликов, набравших максимальное количество голосов, получили подарок от Orange-а и кинотеатра «Москва». В течение месяца они смогут без лимита посещать сеансы в кинотеатре.