16:59 | 03.06.13 | Նորություններ | 4550
Այսօր հայտնի է դարձել Orange-ի այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ մայիսի 20-ից 26-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Գորիսի բնակիչ Մուշեղ Բախշյանն է, ում զանգահարել էր հայրը Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Մուշեղը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Մուշեղը երրորդ բաժանորդն է, ով այս տարի Orange-ից անակնկալ տոմս է ստանում՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Այս անգամ նույնպես զանգը գրանցվել է Ռուսաստանի քաղաքներից մեկից, եւ մենք ուրախ ենք Մուշեղին հնարավորություն տալ այցելել իր բարեկամներին այնտեղ: Կարծում ենք, անակնկալ այս ճամփորդությունը նրա համար հաճելի կլինի»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Մինչեւ հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

16:59 | 03.06.13 | Новости | 4531
Сегодня стал известен счастливый абонент Orange Armenia, который в период с 20 по 26 мая получил 50-тысячный международный звонок.
Это житель Гориса Мушег Бахшян, которому позвонил отец из России. Сегодня в офисе Orange Мушег получил сертификат на авиабилет в Россию летом этого года, сообщили в компании.
«Мушег - третий абонент, который в этом году получает билет от Оранж за то, что он получил международный звонок. В этот раз также звонок был получен из России, и мы рады предоставить Мушегу возможность посетить своих родственников. Мы думаем, что это путешествие будет для него приятным”, - сказал директор по маркетингу Оранж Арам Мкртчян.
Каждую неделю до 28 июля абонент Orange, получивший 50-тысячный международный звонок длительностью минимум в 1 минуту, получит авиабилет в ту страну, из которой был звонок. Счастливые абоненты смогут использовать свой авиабилет в течение ближайшего лета.