16:59 | 03.06.13 | Նորություններ | 4550
Այսօր հայտնի է դարձել Orange-ի այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ մայիսի 20-ից 26-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Գորիսի բնակիչ Մուշեղ Բախշյանն է, ում զանգահարել էր հայրը Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Մուշեղը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Մուշեղը երրորդ բաժանորդն է, ով այս տարի Orange-ից անակնկալ տոմս է ստանում՝ պարզապես միջազգային զանգ ընդունելու համար: Այս անգամ նույնպես զանգը գրանցվել է Ռուսաստանի քաղաքներից մեկից, եւ մենք ուրախ ենք Մուշեղին հնարավորություն տալ այցելել իր բարեկամներին այնտեղ: Կարծում ենք, անակնկալ այս ճամփորդությունը նրա համար հաճելի կլինի»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Մինչեւ հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

16:59 | 03.06.13 | News | 4553
Today the name of Orange Armenia lucky customer who has received the 50,000th international call of the last week, in the period between May 20 to 26 was announced.
The lucky customer is Mushegh Bakhshyan from Goris who received call from his father living in Russia. Today Mushegh received a certificate for an air ticket that he can use during the upcoming summer period, the company informs.
“Mushegh is the third customer who gets a surprise gift from Orange just for receiving an international call. This time again the call was from Russia and we are happy to give Mushegh the possibility to visit his relatives there. We think that this surprise trip will please him”, Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, noted.