14:18 | 05.03.13 | Նորություններ | 7561
Օրանժ Արմենիա ընկերությունն այսօր ներկայացրել է նոր` Orange Merci ծրագիրը` կանխավճարային եւ հետվճարային ծառայություններից օգտվող բաժանորդների համար:
Այսօրվանից Orange Խոսենք ծառայության Պարզ, Իմ ընկեր, Իմ երկիրը, Իմ ժամանակը եւ Իմ համարները սակագնային պլանների բաժանորդներն յուրաքանչյուր անգամ հաշիվը 500 կամ 1000 եւ ավելի դրամ լիցքավորելու դեպքում կստանան Orange Merci միավորներ:
Օրանժը կպարգեւատրի նաեւ պարզապես բաժանորդ լինելու համար. 6 ամիս Օրանժի ծառայություններից օգտվելուց հետո կանխավճարային սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները միանվագ կստանան 100 միավոր, ապա յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ՝ եւս 100 միավոր, որոնք բաժանորդի հաշվին կփոխանցվեն եռամսյակի հաջորդ ամսվա սկզբին, որի համար նախորդ երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդը պետք է սպառած լինի առնվազն 1500 դրամ:
Ծառայության մեկնարկի առթիվ ներկա կանխավճարային բոլոր բաժանորդները, որոնց բաժանորդագրության առնվազն 6 ամիսը կլրանա մարտի վերջին, ապրիլի 2-ին կստանան 100 միավոր:
«Այս միավորները կարող եք օգտագործել` ձեռք բերելով անվճար րոպեներ, SMS-ներ ցանցի ներսում եւ ցանցից դուրս, անվճար մեգաբիթներ»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Դելֆին, Թիթեռ, Պանտերա եւ Առյուծ ամսական բաժանորդագրությունների բաժանորդները Orange Merci միավորներ կստանան իրենց ամսավճարից ավել օգտագործված գումարի 5%-ի չափով: Այս բաժանորդները մարտի 7-ին կստանան 200 միավոր, որով ընկերությունը կողջունի վերջիններիս մուտքը նոր ծրագիր:
Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանի փոխանցմամբ, Orange Merci-ի  յուրաքանչյուր միավորը համարժեք է ՀՀ դրամին:

14:18 | 05.03.13 | Новости | 7568
Компания Оранж Армения представила сегодня новую программу Orange Merci для абонентов, пользующихся услугами предопалтной и постоплатной связи.
С сегодняшнего дня абоненты тарифных планов Простой, Мой друг, Моя страна, Мое время и Мои номера услуги Orange Поговорим при каждом пополнении счета на 500 или 1000 и более драмов получат баллы Orange Merci.
Оранж вознаградит также за то, что вы являетесь абонентом: после пользования услугами Оранж в течение 6 месяцев все абоненты предоплатных тарифных планов получат 100 баллов, а затем, каждый квартал - еще 100 баллов, которые будут переведены на счет абонента в начале следующего месяца. Для этого в течение предыдущих 3 месяцев абонент должен использовать минимум 1500 драмов.
Все те действующие абоненты предоплатной системы, 6-месячная подписка которых исполнится в конце марта, в связи со стартом программы 2 апреля получат 100 баллов.
“Вы можете использовать эти баллы для приобретения бесплатных минут, SMS внутри и вне сети, бесплатных мегабайтов”,- сказал гендиректор Оранж Армения Франсис Желибтер.
Абоненты ежемесячных подписок Дельфин, Бабочка, Пантера и Лев получат баллы Orange Merci в размере 5% от использованной ими суммы. Эти абоненты 7 марта получат 200 баллов. Этим компания поприветствует их участие в новой программе.
Как сообщил директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян, каждый балл Orange Merci равен 1 драму.