14:18 | 05.03.13 | Նորություններ | 7561
Օրանժ Արմենիա ընկերությունն այսօր ներկայացրել է նոր` Orange Merci ծրագիրը` կանխավճարային եւ հետվճարային ծառայություններից օգտվող բաժանորդների համար:
Այսօրվանից Orange Խոսենք ծառայության Պարզ, Իմ ընկեր, Իմ երկիրը, Իմ ժամանակը եւ Իմ համարները սակագնային պլանների բաժանորդներն յուրաքանչյուր անգամ հաշիվը 500 կամ 1000 եւ ավելի դրամ լիցքավորելու դեպքում կստանան Orange Merci միավորներ:
Օրանժը կպարգեւատրի նաեւ պարզապես բաժանորդ լինելու համար. 6 ամիս Օրանժի ծառայություններից օգտվելուց հետո կանխավճարային սակագնային պլանների բոլոր բաժանորդները միանվագ կստանան 100 միավոր, ապա յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ՝ եւս 100 միավոր, որոնք բաժանորդի հաշվին կփոխանցվեն եռամսյակի հաջորդ ամսվա սկզբին, որի համար նախորդ երեք ամիսների ընթացքում բաժանորդը պետք է սպառած լինի առնվազն 1500 դրամ:
Ծառայության մեկնարկի առթիվ ներկա կանխավճարային բոլոր բաժանորդները, որոնց բաժանորդագրության առնվազն 6 ամիսը կլրանա մարտի վերջին, ապրիլի 2-ին կստանան 100 միավոր:
«Այս միավորները կարող եք օգտագործել` ձեռք բերելով անվճար րոպեներ, SMS-ներ ցանցի ներսում եւ ցանցից դուրս, անվճար մեգաբիթներ»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Դելֆին, Թիթեռ, Պանտերա եւ Առյուծ ամսական բաժանորդագրությունների բաժանորդները Orange Merci միավորներ կստանան իրենց ամսավճարից ավել օգտագործված գումարի 5%-ի չափով: Այս բաժանորդները մարտի 7-ին կստանան 200 միավոր, որով ընկերությունը կողջունի վերջիններիս մուտքը նոր ծրագիր:
Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանի փոխանցմամբ, Orange Merci-ի  յուրաքանչյուր միավորը համարժեք է ՀՀ դրամին:

14:18 | 05.03.13 | News | 7572
Starting from today, every time recharging their account by AMD 500  or AMD 1000 and more, “Easy”, “My friend”, “My country”, “My time” and “My numbers” tariff plan users will receive Orange Merci points.
Subscribers will be also awarded for simply being Orange customers: after using Orange services for 6 months, all pre-paid subscribers will at once get 100 points, and another 100 points every 3 months, which will be added to subscribers’ account at the beginning of the 4th month. To use these points, the subscribers should spend at least AMD 1500 during previous 3 months.
On the occasion of the launch of the service, all the existing pre-paid subscribers, whose 6-month commitment comes to an end in late March, will get 100 points on April 2.
“These points can be used for buying free minutes, SMS-messages inside and outside the network, as well as free megabytes,” said Orange Armenia CEO Francis Gelibter.
Subscribers of “Dolphin”, “Panther”, “Butterfly” and “Lion” tariff plans will get Orange Merci points 5% more of the monthly amount they have used. These customers will receive 200 points on March 7. This way the company will welcome their connection to the new service.
According to Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan, every Orange Merci  point is equal to Armenian dram.