07:42 | 21.12.12 | Նորություններ | 4812
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է վավերականության ժամկետների պայմանների փոփոխման մասին կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար:
Սկսած սույն թվականի դեկտեմբերի 20-ից բաժանորդի հաշվեկշռի գումարը վավերականության ժամկետի ավարտից հետո ոչ թե կզրոյանա, այլ «կսառեցվի»: Բաժանորդը կարող է այն օգտագործել հաջորդ լիցքավորումից հետո. լիցքավորված գումարին կավելանա նաեւ «սառեցված» գումարը: Օրինակ, եթե վավերականության ժամկետի ավարտից հետո բաժանորդի հաշվին կա 100 դրամ, ապա երբ վերջինս հեռախոսը լիցքավորի եւս 100 դրամով, նրա ակտիվ հաշվեկշիռը կկազմի 200 դրամ:
«ԱրմենՏել» ընկերության նոր նախաձեռնությունը նպատակ ունի դարձնել Beeline բջջային կապի ծառայությունն ավելի պարզ եւ հարմարավետ: Այս նախաձեռնությունը թույլ կտա մեր բաժանորդներին ավելի արդյունավետ օգտագործել իրենց բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը եւ անգամ երկարատեւ դադարից հետո վերականգնել իրենց հաշվի գումարը շարունակելով օգտվել Beeline բջջային կապի բարձրորակ ծառայություններից»,- նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
Եթե բաժանորդը չի լիցքավորում հաշվեկշիռը ավեի քան 90 օր, բաժանորդի քարտը կասեցվում է եւ առկա դրական մնացորդը զրոյացվում է: Առավել մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ www.beeline.am կայքում:

07:42 | 21.12.12 | News | 4788
ArmenTel (Beeline trademark) announced the change of the validity period of the balance of prepaid subscribers of mobile communication.
On December 20, 2013, upon expiration of the validity period of the balance, the amount on the subscriber\'s account is not zeroized but \"frozen\" and the customer will be able to use it after the next replenishment. After replenishing the account, the funds are summed up from the \"frozen\" sum on the subscriber\'s account. For instance, if the subscriber has AMD100 on his balance remaining after the balance validity, the active balance of the subscriber will make AMD200 in case of replenishing it by AMD100 more.
\"The company\'s new initiative is aimed at making the Beeline mobile service simpler and more convenient. It allows customers to use the balance of their mobile phone much more effectively and recover their account and continue using high-end service of Beeline mobile network even after a large break\", said \"ArmenTel\" spokeswoman Anush Begloyan.
If subscriber doesn\'t replenish the account for over 90 days the card is deactivated and the positive balance is zeroized. You can get extra information on www.beeline.am.