07:15 | 12.09.12 | Նորություններ | 4986
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երեւանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանն այսօր հանդիպել է «Օրանժ Արմենիա» ընկերության նորանշանակ գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերի հետ:
Քաղաքապետն համոզմունք է հայտնել, որ ընկերության հետ ներկա համագործակցությունը կշարունակվի եւ էլ ավելի կընդլայնվի` նպաստելով Երեւանի բնակիչների, ինչպես նաեւ մայրաքաղաքի հյուրերի համար քաղաքն առավել հարմարավետ դարձնելու ծրագրերին, հայտնել են քաղաքապետարանում:
«Ողջունելի է այն փաստը, որ Երեւանի քաղաքապետարանի եւ “Օրանժ Արմենիա” ընկերության միջեւ համագործակցության արդյունքում ստացված պիլոտային նախագիծը հաջողությամբ իրականցվեց, ինչի արդյունքում Երեւանի ավտոբուսների ուղեւորներն այսօր արդեն օգտվում են անվճար Wi-Fi ինտերնետից: Այսօր ընկերությունը  հանդիսանում է քաղաքապետարանի լավագույն գործընկերներից մեկը», - նշել է Տարոն Մարգարյանը:
Ֆրանսիս Ժելիբտերը բարձր է գնահատել քաղաքապետի պատրաստակամությունը հետագա համագործակցության ուղղությամբ եւ նշել, որ ընկերությունը եւս ակնկալում է քաղաքապետարանի աջակցությամբ նոր համատեղ ծրագրեր իրականացել:
«Գործընկերային այն ավանդույթները, որոնք ձեւավորվել են այս տարիների ընթացքում քաղաքապետարանի հետ, հուսով եմ, կպահպանվեն, կշարունակվեն եւ կզարգանան»,- նշել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

07:15 | 12.09.12 | Новости | 4954
Ереван/Медиамакс/. Мэр Еревана Тарон Маргарян встретился сегодня с новым генеральным директором компании “Оранж Армения” Франсисом Желибтером.
Мэр выразил уверенность, что нынешнее сотрудничество с компанией продолжится и расширится, содействуя программам, в рамках которых предусматривается сделать столицу более удобной как для жителей, так и для гостей, сообщили из мэрии.
“Приветствуется тот факт, что созданный в рамках сотрудничества между мэрией Ереван и компанией «Оранж Армения» пилотный проект был успешно реализован, в результате чего пассажиры ереванских автобусов уже сегодня наслаждаются бесплатным Wi-Fi интернетом. Компания сегодня является одним из лучших партнеров мэрии”, - отметил Тарон Маргарян.
Франсис Желибтер высоко оценил готовность мэра к дальнейшему сотрудничеству и отметил, что компания ожидает также начала новых совместных программ при содействии мэрии.
“Надеюсь, что сформированные в течение этих лет партнерские традиции сохранятся, продолжатся и будут развиваться”,- отметил Франсис Желибтер.