16:56 | 24.05.12 | Նորություններ | 3062
Երեւան/Մեդիամաքս/. Samsung Electronics-ի հայաստանյան ներկայացուցչությունը եւ Ucom հեռահաղորդակցային օպերատորը հայտարարել են Կիեւում կայանալիք Եվրո-2012 ֆուտբոլային առաջնության եզրափակչին 2 զույգերի համար ուղեգրերի խաղարկության մասին:
Ըստ կազմակերպիչների, ակցիան անցկացում է «UEFA-ի հյուրընկալության ոսկյա փաթեթի շրջանակում», որը բացառիկ և սահմանափակ առաջարկ է ամբողջ աշխարհում:
Samsung Electronics-ի հայաստանյան ներկայացուցչության ղեկավար Անդրանիկ Շահբազյանն այսօր Երեւանում Ucom-ի տնօրեն Հայկ Եսայանի հետ համատեղ մամլո ասուլիսին ասել է, որ խաղարկությանը մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչեւ հունիսի 24-ը ցանկացած Samsung ապրանքանիշի հեռուստացույց գնել Samsung, Zigzag կամ Fine վաճառասրահներից:
Հայկ Եսայանը տեղեկացրել է, որ գլխավոր մրցանակից բացի շահումներ են նախատեսված բոլոր գնված Samsung հեռուստացույցների համար՝ բջջային հեռախոսներ, ֆոտոխցիկներ, Galaxy Tab պլանշետներ եւ Ucom-ի հեռուստատեսային ծառայության (U!TV Full փաթեթ) անվճար բաժանորդագրություն՝ 1, 6 եւ 12 ամսվա համար:

16:56 | 24.05.12 | Новости | 3047
Ереван/Медиамакс/. Армянское представительство Samsung Electronics и телекоммуникационный оператор Ucom объявили о розыгрыше путевки на двоих на финал футбольного первенства Евро-2012, которое состоится в Киеве.
По словам организаторов, акция проводится в рамках “золотого пакета гостеприимства UEFA”, что является исключительным и ограниченным предложением во всем мире.
Руководитель армянского представительства Samsung Electronics Андраник Шахбазян сегодня в Ереване в ходе совместной пресс-конференции с директором Ucom Айком Есаяном сказал, что для того, чтобы принять участие в розыгрыше, необходимо до 24 июня приобрести телевизор фирмы Samsung из магазинов Samsung, Zigzag или Fine.
Айк Есаян сообщил, что кроме главного приза выигрыши предусмотрены в случае со всеми приобретенными телевизорами Samsung: мобильные телефоны, фотоаппараты, планшеты Galaxy Tab и бесплатная регистрация на телевизионное обслуживание Ucom (U!TV Full пакет) на 1, 6 и 12 месяцев.