16:06 | 15.11.11 | Նորություններ | 4142
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանյան 9 ՏՏ-ընկերություններ կմասնակցեն նոյեմբորի 17-19-ը Թբիլիսիում կայանալիք Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների տարածաշրջանային միջոցառմանը (GITI):
Ինչպես հայտնել են Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միությունում (ԻՏՁՄ, GITI-ին հայկական կազմակերպությունների մասնակցության կազմակերպիչ եւ համակարգող), միջոցառմանը Հայաստանից կմասնակցեն Հայկական ծրագրեր, D-Link, Նորք, CHS Verisel Service, Xinect, Lime Tech, SouthTech Consalting, Essential Solitions, Norma-plus ընկերությունները, ինչպես նաեւ Պետական եկամուտների կոմիտեն, որը կներկայացնի հարկատուների համար նորագույն լուծումները:

Yerevan/Mediamax/. 9 Armenian IT companies will participate in the Regional IT Event (GITI) which is due to be held in Tbilisi on November 17-19.
The following companies will participate in the event: D-Link, Norq, CHS Verisel Service, Xinect, Lime Tech, South Tech Consulting, Essential Solutions, Norma-plus as well as the Armenian State Revenue Committee which will present the most innovative solutions for taxpayers, Mediamax was informed in the Union of IT Enterprises (UITE is the organizer and coordinator of the Armenian organizations in GITI). --0--