16:06 | 15.11.11 | Նորություններ | 4142
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանյան 9 ՏՏ-ընկերություններ կմասնակցեն նոյեմբորի 17-19-ը Թբիլիսիում կայանալիք Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների տարածաշրջանային միջոցառմանը (GITI):
Ինչպես հայտնել են Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միությունում (ԻՏՁՄ, GITI-ին հայկական կազմակերպությունների մասնակցության կազմակերպիչ եւ համակարգող), միջոցառմանը Հայաստանից կմասնակցեն Հայկական ծրագրեր, D-Link, Նորք, CHS Verisel Service, Xinect, Lime Tech, SouthTech Consalting, Essential Solitions, Norma-plus ընկերությունները, ինչպես նաեւ Պետական եկամուտների կոմիտեն, որը կներկայացնի հարկատուների համար նորագույն լուծումները:

16:06 | 15.11.11 | Новости | 4459
Ереван/Медиамакс/. 9 IT-компаний из Армении примут участие в Региональном мероприятии по информационным технологиям (GITI), которое состоится 17-19 ноября в Тбилиси.
Как сообщили Медиамакс в Союзе предприятий информационных технологий (выступает организатором и координатором участия армянских организаций в GITI), в мероприятии будут участвовать компании D-Link, Норк, CHS Verisel Service,  Xinect, Lime Tech, SouthTech Consalting, Essential Solitions, Norma-plus, а также Комитет по госдоходам Армении, который представит новейшие решения для налогоплательщиков.