13:03 | 28.10.11 | Նորություններ | 4509
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը՝ Beeline) գործարկել է «Mix» հետվճարային սակագնային փաթեթը, որի ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեի, SMS կամ MMS հաղորդագրության, ինչպես նաև ուղարկած/ստացած տվյալների 1ՄԲ գինը կազմում է 4.99 դրամ:
«Հաշվի առնելով «Mix» կանխավճարային սակագնային փաթեթի աննախադեպ ժողովրդականությունը և հիմնվելով հաճախորդների ցանկությունների վրա, մենք գործարկում ենք հետվճարային «Mix» ՍՓ նույն գրավիչ սակագներով», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հետվճարային «Mix» ՍՓ ամսեկան բաժանորդավճարը կազմում է 500 դրամ: Դեպի Beeline բջջային ցանցի այլ սակագնային փաթեթներ զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 9,99 դրամ, ՀՀ ֆիքսված ցանցեր, ինչպես նաև ՀՀ և ԼՂՀ բջջային այլ ցանցեր` 29,99 դրամ: Դեպի Beeline և տեղական այլ բջջային ցանցեր SMS և MMS հաղորդագրությունների սակագինը` 8,99 դրամ է: «Mix» ՍՓ բաժանորդներին հասանելի են «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունը և «Beeline Բոնուս» ծրագիրը:

13:03 | 28.10.11 | Новости | 4459
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) запустил постоплатный тарифный план «Mix», внутри которого стоимость минуты исходящего звонка, SMS или MMS, а также 1 МБ переданных/полученных данных  составляет 4,99 драма.
«Учитывая беспрецедентную популярность предоплатного тарифного плана «Mix» и ориентируясь на пожелания клиентов, мы запускаем постоплатный ТП «Mix» с такими же привлекательными ценами», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
В постоплатном ТП «Mix» ежемесячная абонентская плата составляет 500 драм. Стоимость минуты исходящего  звонка на номера других ТП мобильной сети Beeline составляет 9,99 драм, на фиксированные сети РА и другие мобильные сети РА и НКР - 29,99 драм. Цена исходящих SMS и MMS-сообщений на номера мобильной сети Beeline и других местных сотовых операторов – 8,99 драм. Абонентам ТП «Mix»  доступна услуга «Баланс трансфер» и программа «Beeline Бонус».