11:40 | 27.06.11 | Նորություններ | 6903
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է մատակարարվող ծառայությունների ցանկի հերթական ընդլայնման մասին: Այսուհետ «Եվրոֆուտբոլ»-ը (բուքմեյքերական գրասենյակ), «ՎանՆեթ»-ը (տարածաշրջանային ինտերնետ պրովայդեր), «Մամբա»-ն եւ «Ծանոթություններ Mail.ru»-ն (միջազգային ծանոթությունների կայք) հասանելի կլինեն Telcell-ի բաժանորդների համար:
Telcell-ի մարկետինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցի խոսքերով, ծառայությունների մատակարարման ընտրանին այնքան է ընդլայնվել, որ դրա ներկայացումն առկա տերմինալային ինտերֆեյսի կառույցի շրջանակներում հնարավոր չէ:
«Վճարողների հարմարավետության համար մենք որոշել ենք վերակազմել տերմինալային մենյուն: Բացի «Բջջային կապ», «Կոմունալ վճարումներ», «Պետական տուրքեր եւ գանձումներ», «Բանկեր, ՈւՎԿ եւ ապահովագրական ընկերություններ», «Էլ. դրամային համակարգ», «Հեռուստատեսություն, խաղեր եւ ժամանցներ», «Ինտերնետ պրովայդերներ եւ IP-հեռախոսակապ» եւ «Այլ օպերատորներ» կհայտնվեն այնպիսի  բաժիններ, ինչպիսիք են` «Սոցիալական ցանց», «Բուքմեյքերական գրասենյակ» եւ «Online նախագծեր»: Տվյալ փոփոխությունները բաժանորդներին հնարավորություն կտան հեշտությամբ կողմնորոշվել եւ արագ գտնել անհրաժեշտ ծառայությունը», - ասել է Սերգեյ Ուսնունցը:

11:40 | 27.06.11 | News | 4957
Yerevan/Mediamax/. Telcell payment system announced expansion of the list of the service providers. From now on, “Eurofootball” (bookmaker office), “VanNet” (regional internet provider), “Mamba” and “Mail.ru Dating” (international dating service) are available for users of Telcell.
According to Telcell Marketing Director Sergey Usnunts, the range of service providers has expanded to a degree that it becomes impossible to present them within the framework of the current structure of terminal interface.
“For the convenience of the payers, we have made a decision to restructure the terminal menu. Besides “Mobile Connection”, “Utility Payments”, “State Duties and Fees”, “Banks, UCOs and Insurance Companies”, “Electronic Money Systems”, “Television, Games and Entertainment”, “Internet Providers and IP Telephony” and “Other Operators” sections, “Social Networks”, “Bookmaker Offices”, and “Online Projects” sections will also appear. These changes will allow users being better guided and finding the necessary service quicker”, Sergey Usnunts said.