11:40 | 27.06.11 | Նորություններ | 6903
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը հայտարարել է մատակարարվող ծառայությունների ցանկի հերթական ընդլայնման մասին: Այսուհետ «Եվրոֆուտբոլ»-ը (բուքմեյքերական գրասենյակ), «ՎանՆեթ»-ը (տարածաշրջանային ինտերնետ պրովայդեր), «Մամբա»-ն եւ «Ծանոթություններ Mail.ru»-ն (միջազգային ծանոթությունների կայք) հասանելի կլինեն Telcell-ի բաժանորդների համար:
Telcell-ի մարկետինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցի խոսքերով, ծառայությունների մատակարարման ընտրանին այնքան է ընդլայնվել, որ դրա ներկայացումն առկա տերմինալային ինտերֆեյսի կառույցի շրջանակներում հնարավոր չէ:
«Վճարողների հարմարավետության համար մենք որոշել ենք վերակազմել տերմինալային մենյուն: Բացի «Բջջային կապ», «Կոմունալ վճարումներ», «Պետական տուրքեր եւ գանձումներ», «Բանկեր, ՈւՎԿ եւ ապահովագրական ընկերություններ», «Էլ. դրամային համակարգ», «Հեռուստատեսություն, խաղեր եւ ժամանցներ», «Ինտերնետ պրովայդերներ եւ IP-հեռախոսակապ» եւ «Այլ օպերատորներ» կհայտնվեն այնպիսի  բաժիններ, ինչպիսիք են` «Սոցիալական ցանց», «Բուքմեյքերական գրասենյակ» եւ «Online նախագծեր»: Տվյալ փոփոխությունները բաժանորդներին հնարավորություն կտան հեշտությամբ կողմնորոշվել եւ արագ գտնել անհրաժեշտ ծառայությունը», - ասել է Սերգեյ Ուսնունցը:

11:40 | 27.06.11 | Новости | 6914
Ереван/Медиамакс/. Платежная система Telcell объявила об очередном расширении перечня поставщиков услуг. Отныне для пользователей Telcell стали доступны операторы «Еврофутбол» (букмекерская контора), «ВанНет» (региональный интернет провайдер), «Мамба» и «Знакомства Mail.ru» (международный сервис знакомств).
По словам директора по маркетингу Telcell Сергея Уснунца, спектр поставщиков услуг расширился настолько, что представлять их в рамках существующей ныне структуры терминального интерфейса далее не представляется возможным.
«Для удобства плательщиков нами принято решение о реструктуризации терминального меню. Помимо разделов «Мобильная связь, «Коммунальные платежи», «Государственные пошлины и сборы», «Банки, УКО и страховые компании», «Электронные денежные системы», «Телевидение, игры и развлечения», «Интернет провайдеры и IP-телефония» и «Другие операторы», появятся такие разделы как «Социальные сети», «Букмекерские конторы» и «On-line проекты». Данные изменения позволят пользователям легче ориентироваться и быстрее находить нужный сервис», - сказал Сергей Уснунц.