16:28 | 01.02.11 | Նորություններ | 5602
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է մի քանի հատուկ առաջարկներ` սիրո եւ երիտասարդության գալիք տոների առթիվ:
Orange-ի «Խոսենք» եւ «Ամեն ամիս» ձայնային ծառայությունների ինչպես նոր, այնպես էլ ներկա բաժանորդները կարող են մինչեւ փետրվարի 19-ը ընտրել մեկ Orange համար եւ ընդմիշտ ամեն ամիս ստանալ 500 անվճար րոպե` նրա հետ խոսելու համար: Ընտրված համարը SMS-հաղորդագրությամբ պետք է ուղարկել 2010 կարճ համարին: Համարն ակտիվ պահելու համար այս առաջարկից օգտվող բաժանորդները պետք է ամեն ամիս հաշիվը լիցքավորեն առնվազն 1000 դրամով:
«Ինչպես Սուրբ Սարգսի, այնպես էլ Սուրբ Վալենտինի տոները սիրված են մեր երիտասարդ բաժանորդների կողմից, ու մենք առանձնահատուկ ուրախությամբ ենք պատրաստել այս առաջարկը նրանց համար: Բացի անվճար զանգերից` մինչեւ փետրվարի 19-ը Orange «Խոսենք» եւ «Ամեն ամիս» ծառայությունների բոլոր բաժանորդները կարող են անսահմանափակ թվով անվճար MMS-ներ ուղարկել Orange-ի բոլոր բաժանորդներին, ինչպես նաեւ Orange Աշխարհ WAP պորտալից բեռնել հատուկ բովանդակություն` նկարներ, անիմացիաներ, զանգեր, java հավելվածներ եւ այլն», - ասաց Orange-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
«Իմ Orange» մենյուն նույնպես հագեցվել է տոնական բովանդակությամբ` զանգեր, նկարներ եւ այլն, եւ հասանելի է Orange-ի ձայնային ծառայությունների բոլոր բաժանորդներին:
Մինչեւ փետրվարի 19-ը մեկ տարով բաժանորդագրվելով Orange Ինտերնետին ` բաժանորդներն առաջին ամսվա ինտերնետը կստանան անվճար եւ ինչպես միշտ` Ինտերնետ Հիմա մոդեմը ձեռք կբերեն ընդամենը մեկ դրամով:

16:28 | 01.02.11 | Новости | 5597
Ереван/Медиамакс/. Сегодня Orange Armenia представила несколько специальных предложений в связи с предстоящими праздниками.
Как новые, так и действующие абоненты голосовой услуги «Поговорим» и «Каждый месяц» Orange смогут до 19 февраля выбрать один номер Orange и каждый месяц получать 500 бесплатных минут для разговора с ним. Выбранный номер необходимо посредством SMS-сообщения послать на короткий номер 2010. Для того, чтобы поддерживать номер в активном состоянии, абоненты, пользующиеся данным предложением, должны каждый месяц пополнять счет на сумму не менее 1000 драмов.
«Наши молодые абоненты любят как день Святого Саргиса, так и Святого Валентина. И мы приготовили для них данное предложение с особой радостью. Кроме бесплатных звонков, все абоненты услуг «Поговорим» и «Каждый месяц» Orange до 19 февраля смогут посылать бесплатные MMS-сообщения в неограниченном количестве всем абонентам Orange, а также загружать с WAP -портала Мир Orange специальный контент», - заявил директор по маркетингу Orange Арам Мкртчян.
«Мое Orange меню» также пополнилось праздничным контентом: звонки, картинки и т.д..
При подписании договора на 1 год на Orange Интернет абоненты в течение первого месяца смогут бесплатно пользоваться интернетом и, как всегда, смогут приобрести модем «Интернет сейчас» за 1 драм.