11:12 | 11.11.10 | Նորություններ | 5198
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Try & Buy ակցիայի մեկնարկի մասին Beeline ֆիքսված կապի այն բաժանորդների համար, ովքեր ցանկանում են միանալ Hi Line ծառայությանը:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, մինչեւ 2010թ. դեկտեմբերի 31-ը միանալով Hi Line ծառայության «Նախընտրելի» սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկին` հաճախորդը հնարավորություն կստանա առաջին ամսվա ընթացքում անվճար օգտվել մինչեւ 2 Մբ/վ արագությամբ ինտերնետից, կազատվի միացման վճարից եւ նվեր կստանա մոդեմ: Առաջին ամսվա ընթացքում հաճախորդը կարող է հրաժարվել ծառայությունից առանց վարձը վճարելու` մոդեմը վերադարձնելու պայմանով: Եթե մինչեւ առաջին ամսվա ավարտը բաժանորդը շարունակում է օգտվել ծառայությունից, նրան տրամադրվում է ընտրված սակագնային պլանով նախատեսված արագությունը:
«Ենթակառուցվածքների էական զարգացման շնորհիվ «ԱրմենՏել» ընկերությունը կարող է բաժանորդներին առաջարկել միացման ավելի գրավիչ պայմաններ: Նոր առաջարկը մեր հաճախորդներին թույլ կտա փորձարկել ունիվերսալ օպերատորի ծառայությունների որակը եւ կայունությունը մինչ դրանց միանալը», - ասել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Try & Buy ակցիայի շրջանակում բաժանորդը կարող է օգտվել մեկ ամիս անվճար ինտերնետի առաջարկից միայն մեկ անգամ: Առաջին ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում հետագայում չի տրամադրվում անվճար ամսական միացում: Մնացած պայմանները, այդ թվում` ծառայության անվճար ակտիվացումն ու անվճար մոդեմը, մնում են ուժի մեջ:
Hi Line ծառայությունը հիմնված է ADSL տեխնոլոգիայի վրա, որն ապահովում է արագ ինտերնետ-հասանելիություն ամրակցված հեռախոսալարի միջոցով` թողնելով այն ազատ հեռախոսազանգերի համար: «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն Hi Line ծառայությունը տրամադրում է 2007 թվականից: Ներկայում ծառայությունը հասանելի է  Հայաստանի 38 քաղաքում:

11:12 | 11.11.10 | Новости | 5200
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявлила сегодня о начале акции Try & Buy для клиентов фиксированной связи Beeline, желающих подключиться  к услуге Hi-Line.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, при подключении к одному из тарифных планов Hi Line «Предпочтительный» до 31 декабря 2010 года клиенты получат возможность в течение месяца бесплатно пользоваться интернетом со скоростью до 2 Мб/с, будут освобождены от платы за подключение и получат модем в подарок. В течение первого месяца клиент может отказаться от услуги без обязательств ее оплаты при условии возврата модема. Если по истечении месячного срока абонент пожелает продолжить пользоваться услугой, то ему будет предоставлена скорость, предусмотренная выбранным тарифным планом.
«Благодаря существенному развитию инфраструктуры, компания «АрменТел» может предложить абонентам еще более привлекательные условия подключения. Новая возможность позволит нашим клиентам протестировать качество и стабильность услуг универсального оператора перед их подключением», - отметил генеральный директор «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты смогут воспользоваться предложением месяца бесплатного интернета в рамках акции Try & Buy один раз. В случае отказа от услуги в первый раз повторное бесплатное месячное подключение не предоставляется. Остальные условия, в частности, бесплатное активирование услуги и бесплатный модем остаются в силе.
Услуга Hi Line основана на технологии ADSL, обеспечивающей высокоскоростной доступ в интернет по обычной телефонной линии, оставляя ее свободной для телефонных звонков. «АрменТел» предоставляет услугу Hi Line с 2007 года. На данный момент услуга доступна жителям 38 городов Армении.