13:58 | 14.10.10 | Նորություններ | 4895
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՀՀ կառավարությունը փոփոխություններ է մտցրել Ucom ինտերնետ-պրովայդերի ներդրումային ծրագրում:
Ինչպես այսօր կառավարության նիստում հայտնել է ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Ներսես Երիցյանը, առաջին տարվա ընթացքում ընկերությունը կատարել է 1,92 մլրդ դրամ ծավալի ներդրումային պարտավորություններ ընդհանուր 3,9 մլրդ դրամից եւ ապահովել է 2700 միացում` նախատեսված 700-ի փոխարեն:
Էկոնոմիկայի նախարարը տեղեկացրել է, որ սեպտեմբերի 3-ին ընկերությունը դիմել է ՀՀ կառավարությանը` ներդրումային ծրագրում համապատասխան փոփոխություններ կատարելու համար:

13:58 | 14.10.10 | Новости | 4909
Ереван/Медиамакс/. Правительство Армении внесло изменения в инвестиционную программу интернет-провайдера Ucom.
Как сообщил сегодня на заседании правительства министр экономики Нерсес Ерицян, за первый год компания реализовала инвестиционные обязательства на сумму в 1.92 млрд драмов из общих 3.9 млрд драмов и обеспечила 2700 подключений вместо запланированных 700-и.
Министр экономики сообщил, что 3 сентября компания обратилась в правительство Армении для внесения соответствующих поправок в инвестиционную программу.