16:20 | 28.09.10 | Նորություններ | 4737
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է, որ երաշխավորված սիմետրիկ ինտերնետի սակագինը «Կորպորատիվ ինտերնետ» ծառայության շրջանակներում նվազել է ավելի քան 5 անգամ:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, անսահմանափակ սակագնային պլանի ամսական բաժանորդային վարձը 1Մբ/վ կապուղու թողունակությամբ նվազել է մինչեւ 144 000 դրամ, 2Մբ/վ-ը` 246 000 դրամ, 3Մբ /վ-ը` 366 000 դրամ, իսկ 4Մբ/վ-ը` 480 000 դրամ: Հաճախորդը կարող է նաեւ ընտրել սակագնային փաթեթ մինչեւ 80% թողունակության ընդլայնման հնարավորությամբ: Կապուղու թողունակության ընդլայնումը կատարվում է հաճախորդի հայտի հիման` մեկ ամսում 5 օր ժամկետով, 1 օր նվազագույն ժամկետով:
«Օգտվելով միասնական օպերատորի նոր առաջարկից` մեր հաճախորդները ոչ միայն կստանան ինտերնետ ցանցին միանալու երաշխավորված կապուղի, այլեւ` անհրաժեշտության դեպքում կարող են ընդլայնել նրա թողունակությունը: Կորպորատիվ ինտերնետի նոր սակագները նվազեցվել են ավելի քան 5 անգամ, իսկ անհրաժեշտ ժամանակ արագությունն ավելացնելու հնարավորությունը չունի հավասարազորը ինտերնետային ծառայությունների հայաստանյան շուկայում»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

Генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о снижении цен на симметричный гарантированный интернет в рамках услуги «Корпоративный интернет» более чем в 5 раз.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, ежемесячная абонентская плата безлимитного тарифного плана с пропускной способностью в 1 Мб/с снижена до 144 000 драмов, 2 Мб/с – 246000, 3 Мб/с - 366000 и 4 Мб/с - 480000 драмов. Клиенты компании смогут выбрать тарифный план с возможностью расширения пропускной способности полосы на 80%. Увеличение канала производится по запросу клиента сроком на 5 суток в месяц с минимальным периодом в 1 сутки.
«Воспользовавшись новым предложением, наши клиенты получат не только гарантированный канал выхода в интернет, но и в нужное время смогут увеличить его пропускную способность. Тарифы новой линейки корпоративного интернета Beeline снижены более чем в 5 раз, а предложение, позволяющее в нужное время увеличить скорость, не имеет аналогов на армянском рынке интернет-услуг»,- подчеркнул генеральный директор компании «АрменТел» Игорь Климко.