10:00 | 10.09.10 | Նորություններ | 6126
Սակագնային պլանի շրջանակներում կարելի է օգտվել անսահմանափակ անլար ինտերնետից 5000 դրամ ամսավճարի դիմաց: Տվյալների փոխանցման առավելագույն արագությունը կազմում է 128 Կբիթ/վրկ:
«ՄՏՍ կոնեկտ 128» սակագնային պլանին մեկ տարով բաժանորդագրվելու դեպքում «ՄՏՍ կոնեկտ» մոդեմը տրամադրվում է անվճար:
Բացի անսահմանափակ ինտերնետից, սակագնային պլանի բաժանորդները ստանում են նաեւ անմիջապես համակարգչից SMS ուղարկելու եւ ստանալու հնարավորություն:
«Անլար լայնաշերտ ինտերնետի հնարավորությունների հետ համատեղելի մատչելի սարքերը եւ սակագները կխթանեն մեր երկրում բարձրակարգ ինտերնետի ներթափանցումը»,- ասել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

10:00 | 10.09.10 | Новости | 6121
В рамках данного плана можно пользоваться безлимитным беспроводным интернетом по ежемесячной плате в 5000 драмов. Максимальная скорость передачи данных в рамках тарифного плана -128 Кбит/сек.
При годовой подписке на тарифный план «МТС коннект 128» USB модем «МТС коннект» предоставляется абсолютно бесплатно.
Кроме безлимитного интернета, абоненты данного тарифного плана имеют возможность отправлять и получать SMS сообщения непосредственно с компьютера.
«Доступность устройств для доступа в широкополосный интернет и доступные тарифы беспроводного интернета способствуют широкому проникновению интернета в нашей стране », - сказал гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян.