14:26 | 31.08.10 | Նորություններ | 7273
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange Armenia-ն այսօր հայտարարել է ուսումնական տարվա մեկնարկին նվիրված ակցիայի մասին, որի շրջանակներում օպերատորն առաջարկում է ձեռք բերել բջջային հեռախոսների 3 մոդելներ (Nokia 1616, Alcatel OT206 и Samsung E1081) 1 դրամով:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս գործակալությունը, այսօր Երեւանում ներկայացնելով ակցիայի մանրամասները` Orange Armenia-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ հեռախոսները կարելի է ձեռք բերել սեպտեմբերի 1-ից մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը` Orange-ի որեւէ խանութում հաշիվը լիցքավորելով 8000-12 000 դրամով: Գումարը բաժանորդը կարող է օգտագործել մինչեւ հաջորդ տարվա մարտի 1-ը:
Արամ Մկրտչյանը տեղեկացրել է, որ բացի ակցիայից, Orange-ը պատրաստել է եւս մեկ անակնակալ. «Սեպտեմբերի 1-ին Orange-ի «Խոսենք» եւ «Ամեն ամիս» սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են ՀՀ այլ բջջային եւ ֆիքսված օպերատորների համարներին զանգահարել 1 դրամ/րոպե սակագնով: Ավելին, այդ սակագինը կգործի մինչեւ հոկտեմբերի 31-ը Orange Armenia-ի ցանցի ներսում»:
Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան շնորհավորել է դպրոցականներին եւ ուսանողներին ուսումնական տարվա մեկնարկի կապակցությամբ` նշելով, որ Orange Armenia-ի ակցիան հասանելի կլինի բջջային օպերատորի ինչպես գործող, այնպես էլ նոր բաժանորդներին:

14:26 | 31.08.10 | Новости | 7238
Ереван/Медиамакс/. Orange Armenia объвил сегодня об акции, приуроченной к началу учебного года, в рамках которой оператор предлагает приобрести 3 модели мобильных телефонов (Nokia 1616, Alcatel OT206 и Samsung E1081) за 1 драм.
Как сообщает Медиамакс, представляя сегодня в Ереване подробности акции, директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян сказал, что телефоны можно приобрести с 1  сентября по 31 октября при условии, что абонент пополнит счет в каком-либо из магазинов Orange на сумму от 8000 до 12 000 драмов. Данную сумму абонент сможет потратить до 1 марта следующего года.
Арам Мкртчян сообщил, что кроме данной акции Orange подготовил еще один сюрприз: «1 сентября абоненты тарифных планов Orange «Поговорим» и «Каждый месяц» смогут звонить на номера других сотовых и фиксированных операторов Армении по цене 1 драм/мин. Более того, данный тариф будет действовать до 31 октября внутри сети Orange Armenia».
Генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа, в свою очередь, поздравил школьников и студентов с началом нового учебного года, отметив, что акция Orange Armenia будет доступна как нынешним, так и новым абонентам сотового оператора.