12:02 | 07.07.10 | Նորություններ | 4743
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գործարկել է «Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Գեղարքունիք» եւ «Կոտայք» կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթները ֆիզիկական անձանց համար:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, սակագնային փաթեթները թույլ են տալիս զանգեր կատարել Beeline բջջային ցանցում 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից:
«Հանդիսանալով խոշորագույն միասնական հեռահաղորդակցային օպերատոր` մեր ընկերությունն աջակցում է Հայաստանի բոլոր մարզերի հավասարաչափ տնտեսական զարգացմանը: Երկրի 5 մարզերում սակագնային փաթեթների փորձնական գործարկումից հետո, ընդառաջելով մեր բաժանորդների ցանկությանը, մենք որոշեցինք տարածել այդ նախաձեռնությունը երկրի բոլոր մարզերում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Երբ բաժանորդը գտնվում է «տուն» մարզից դուրս, Beeline ցանցի ներսում զանգերը տարիֆիկացվում են մեկ րոպեի դիմաց 19 դրամ սակագնով: Մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային ու քաղաքային ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 39 դրամ:
Beeline ցանցում մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքը կազմում է 9 դրամ, դեպի այլ հեռախոսահամարներ, այդ թվում միջազգային` 20 դրամ: GPRS-ինտերնետի 1Մբ փոխանցված/ստացված տվյալների արժեքն է 29 դրամ:
Կոնկրետ մարզային սակագնային փաթեթի SIM-քարտը կարելի է ձեռք բերել համապատասխան մարզի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում:

Гндиректор «АрменТел» Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. Beeline запустил предоплатные региональные тарифные планы «Арагацотн», «Арарат», «Армавир», «Гегаркуник» и «Котайк» для физических лиц.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании, тарифные планы позволяют совершать звонки внутри мобильной сети Beeline за 9 драмов вне зависимости от продолжительности разговора.
«Являясь крупнейшим единым телекоммуникационным оператором, наша компания содействует равномерному экономическому развитию всех регионов Армении. После опытного запуска тарифных планов в пяти регионах республики, идя навстречу пожеланиям наших абонентов, мы приняли решение распространить эту инициативу на все марзы страны», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.
При нахождении абонента вне «домашнего» региона звонки внутри сети Beeline тарифицируются по 19 драмов за минуту. Для абонентов региональных тарифных планов стоимость минуты исходящего звонка на другие мобильные и городские сети Армении и НКР составляет 39 драмов.
Стоимость SMS-сообщения внутри сети Beeline - 9 драмов, а на номера других операторов, в том числе международных - 20 драмов. Стоимость 1 МБ переданных/полученных данных GPRS-Интернета – 29 драмов.
SIM-карту определенного регионального тарифного плана можно приобрести в офисах продаж и облуживания Beeline соответствующего региона.