12:02 | 07.07.10 | Նորություններ | 4743
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը գործարկել է «Արագածոտն», «Արարատ», «Արմավիր», «Գեղարքունիք» եւ «Կոտայք» կանխավճարային մարզային սակագնային փաթեթները ֆիզիկական անձանց համար:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, սակագնային փաթեթները թույլ են տալիս զանգեր կատարել Beeline բջջային ցանցում 9 դրամով` անկախ խոսակցության տեւողությունից:
«Հանդիսանալով խոշորագույն միասնական հեռահաղորդակցային օպերատոր` մեր ընկերությունն աջակցում է Հայաստանի բոլոր մարզերի հավասարաչափ տնտեսական զարգացմանը: Երկրի 5 մարզերում սակագնային փաթեթների փորձնական գործարկումից հետո, ընդառաջելով մեր բաժանորդների ցանկությանը, մենք որոշեցինք տարածել այդ նախաձեռնությունը երկրի բոլոր մարզերում»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Երբ բաժանորդը գտնվում է «տուն» մարզից դուրս, Beeline ցանցի ներսում զանգերը տարիֆիկացվում են մեկ րոպեի դիմաց 19 դրամ սակագնով: Մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային ու քաղաքային ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 39 դրամ:
Beeline ցանցում մեկ SMS-հաղորդագրության արժեքը կազմում է 9 դրամ, դեպի այլ հեռախոսահամարներ, այդ թվում միջազգային` 20 դրամ: GPRS-ինտերնետի 1Մբ փոխանցված/ստացված տվյալների արժեքն է 29 դրամ:
Կոնկրետ մարզային սակագնային փաթեթի SIM-քարտը կարելի է ձեռք բերել համապատասխան մարզի Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում:

12:02 | 07.07.10 | News | 4672
Mediamax was informed in the press service of the company today that the tariff plans allow making calls inside Beeline mobile connection network for 9 AMD irrespective of the duration of the call.
“As the largest united telecommunication operator, our company contributes to even economic development of all regions of Armenia. After pilot launch of tariff plans in five regions of the republic, meeting the wishes of our subscribers halfway, we made the decision to spread this initiative over all marzes of the country”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
If the subscriber is out of the “home” region, the calls inside Beeline network are estimated according to the tariff of 19 AMD per minute. For subscribers of regional tariff plans, the cost of one minute of outgoing call to other mobile and landline networks of Armenia and NKR makes 39 AMD.
The cost of SMS inside Beeline network makes 9 AMD, and to numbers of other operators, including international ones, - 20 AMD. The cost of 1 Mb of upload/download data of GPRS internet makes 29 AMD.
The SIM card of a particular regional tariff plan can be purchased in sales and customer service offices of Beeline in the corresponding region.