«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյան
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հատուկ նշանակություն է տալիս Հայաստանի հեղինակությանը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այդ մասին հայտարարել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը ՀՀ Պետական տնտեսագիտական համալսարանի Եղեգնաձորի մասնաճյուղի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում, ովքեր մասնակցել են բջջային կապի հիմունքներին նվիրված դասախոսությանը:
«Դուք տեղեկատվական ոլորտում օրեցօր աճող պահանջարկի վկաներն եք: Զարգացում ապահովելու լավագույն եղանակը հաջող փորձն ընկալելն է: «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հատուկ նշանակություն է տալիս մեր երկրի հեղինակությանը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում, եւ մենք պատրաստ ենք մեր փորձը կիսել ձեզ հետ»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

12:04 | 22.06.10 | News | 4021
Yerevan/Mediamax/. “VivaCell-MTS” attaches special importance to Armenia’s reputation in the sphere of information technologies.
Mediamax was informed in the press service of the company that General Manager of “VivaCell-MTS” Ralph Yirikian said this at his meeting with students of Yeghegnadzor Branch of State University of Economics of Armenia, who participated in the lecture, devoted to the basics of mobile connection.
“We are witnesses of the every day growing demand in information sphere. The best means to secure development is to adopt successful experience. “VivaCell-MTS” attaches special importance of our country’s reputation in the sphere of information technologies, and we are ready to share our experience with you”, Ralph Yirikian told students.