«ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյան
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հատուկ նշանակություն է տալիս Հայաստանի հեղինակությանը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, այդ մասին հայտարարել է «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը ՀՀ Պետական տնտեսագիտական համալսարանի Եղեգնաձորի մասնաճյուղի ուսանողների հետ հանդիպման ընթացքում, ովքեր մասնակցել են բջջային կապի հիմունքներին նվիրված դասախոսությանը:
«Դուք տեղեկատվական ոլորտում օրեցօր աճող պահանջարկի վկաներն եք: Զարգացում ապահովելու լավագույն եղանակը հաջող փորձն ընկալելն է: «ՎիվաՍել-ՄՏՍ»-ը հատուկ նշանակություն է տալիս մեր երկրի հեղինակությանը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում, եւ մենք պատրաստ ենք մեր փորձը կիսել ձեզ հետ»,- ասել է Ռալֆ Յիրիկյանը:

12:04 | 22.06.10 | Новости | 4023
Ереван/Медиамакс/. «ВиваСелл-МТС» придает особое значение репутации Армении в сфере информационных технологий.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, об этом заявил гендиректор «ВиваСелл-МТС» Ральф Йирикян на встрече со студентами Ехегнадзорского филиала Государственного экономического университета Армении, принявшими участие в лекции, посвященной основам мобильной связи.
«Вы свидетели ежедневно растущего спроса в информационной сфере. Лучший способ обеспечить развитие - воспринять удачный опыт. «ВиваСелл-МТС» придает особое значение репутации нашей страны в сфере информационных технологий, и мы готовы делиться своим опытом с вами»,- сказал студентам Ральф Йирикян.