12:05 | 02.06.10 | Նորություններ | 4534
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը այսօր հայտարարել է նոր հնարավորությունների մասին Hi-Line լայնաշերտ ինտերնետի ծառայության սպառողների համար:
«2010թ. հունիսի 1-ից 30-ը Hi-Line ծառայության միացման մեկ տարվա պայմանագիր կնքելու դեպքում հաճախորդները կստանան ADSL-մոդեմ, կազատվեն առաջին ամսվա բաժանորդավճարից եւ ծառայության միացման վճարից»,- այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում: Միացման պայմանների համաձայն, բաժանորդը 12 ամսվա ընթացքում իրավունք ունի անցում կատարել միայն ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային պլանի:
«Մեր ընկերությունը պարբերաբար իրականացնում է խոշոր ներդրումներ երկրի հեռահաղորդակցային ենթակառուցվածքի զարգացման համար: Այդ ներդրումների շնորհիվ «ԱրմենՏել»-ը` որպես ինտեգրված օպերատոր, կարող է հաճախորդներին առաջարկել Beeline-ի կայուն, որակյալ ու մատչելի ինտերնետին միանալու շահեկան պայմաններ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

12:05 | 02.06.10 | News | 4218
“From June 1 to 30, 2010, if customers conclude a yearly agreement for Hi Line service, they will receive free of charge ADSL modem, will be exempted from payment of the subscriber fee for the first month and from the activation fee”, Mediamax was informed in the press service of the company. According to the terms of connection, the subscriber, in the course of 12 months, has the right to make a transition only to unlimited tariffs with higher speed.
“Our company regularly realizes large-scale investments into development of telecommunication infrastructure in the country. Due to these investments, “ArmenTel”, as an integrated operator, may offer customers favorable conditions for connecting to stable, quality and affordable Beeline internet”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.