12:05 | 02.06.10 | Նորություններ | 4534
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը այսօր հայտարարել է նոր հնարավորությունների մասին Hi-Line լայնաշերտ ինտերնետի ծառայության սպառողների համար:
«2010թ. հունիսի 1-ից 30-ը Hi-Line ծառայության միացման մեկ տարվա պայմանագիր կնքելու դեպքում հաճախորդները կստանան ADSL-մոդեմ, կազատվեն առաջին ամսվա բաժանորդավճարից եւ ծառայության միացման վճարից»,- այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում: Միացման պայմանների համաձայն, բաժանորդը 12 ամսվա ընթացքում իրավունք ունի անցում կատարել միայն ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային պլանի:
«Մեր ընկերությունը պարբերաբար իրականացնում է խոշոր ներդրումներ երկրի հեռահաղորդակցային ենթակառուցվածքի զարգացման համար: Այդ ներդրումների շնորհիվ «ԱրմենՏել»-ը` որպես ինտեգրված օպերատոր, կարող է հաճախորդներին առաջարկել Beeline-ի կայուն, որակյալ ու մատչելի ինտերնետին միանալու շահեկան պայմաններ»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

12:05 | 02.06.10 | Новости | 4513
Ереван/Медиамакс/. Beeline объявил сегодня о новых возможностях для пользователей услуги широкополосного интернета Hi-Line.
«С 1 по 30 июня 2010 года при заключении годового контракта на услугу Hi-Line клиенты получат бесплатно ADSL-модем, будут освобождены от абонентской платы за первый месяц и платы за подключение к услуге», - сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе компании. По условиям подключения абонент в течение 12 месяцев имеет право совершать переход только на безлимитные тарифы с более высокой скоростью.
«Наша компания регулярно осуществляет крупные инвестиции в развитие  телекоммуникационной инфраструктуры в стране. Благодаря этим вложениям, «АрменТел», как интегрированный оператор, может предложить клиентам выгодные условия подключиться к стабильному, качественному и доступному интернету Beeline», - отметил гендиректор «АрменТел» Игорь Климко.