11:02 | 27.04.10 | Նորություններ | 4404
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգն ամփոփել է մարտի 1-ին մեկնարկած «Հաջողության որսոորդները» պրոմո-նախագծի արդյունքները:
Նախագծի շրջանակներում, որը կտեւի մինչեւ այս տարվա սեպտեմբերի 5-ը, Telcell-ի հաճախորդները, ովքեր վճարային տերմինալների միջոցով վճարում են բջջային օպերատորների ծառայությունների դիմաց, կուտակում են վիրտուալ միավորնոր, որոնք հետո փոխանակվում են Samsung Duos բջջային հեռախոսների, 2 անձի համար շրջագայության եւ այլ մրցանակների: Վճարումների միավորները կուտակվում են ավտոմատ կերպով` վճարային գործարքի վերջում:
Ակցիայի առաջին 50 օրվա ընթացքում Telcell-ի յոթ հաճախորդներ ստացել են Samsung Duos բջջային հեռախոսներ:
Ընկերությունում նշել են, որ պրոմո-նախագիծը խթանել է Telcell-ի միջոցով կատարվող վճարումների ծավալի աճը: Մարտին Telcell-ի միջոցով կատարվել է 25%-ով ավել վճարում, քան փետրվարին:
Ապրիլի 26-ից մինչեւ մայիսի 25-ը «Հաջողության որսոորդները» պրոմո-նախագծի ամենաակտիվ մասնակիցներին կտրվի երգիչ Գրիգորի Լեպսի` մայիսի 28-ին Երեւանում կայանալիք համերգի 2-ական տոմս:
Ապրիլի 26-ից պրոմո-ակցիայի մասնակիցները կարող են լրացուցիչ վիրտուալ միավորներ ստանալ` SMS ուղարկելով 1055 համարին եւ ցանկացած հաղորդագրության դիմաց ստանալ 10 լրացուցիչ միավոր` նախկին 5-ի փոխարեն:

11:02 | 27.04.10 | Новости | 4381
Ереван/Медиамакс/. Платежная система Telcell подвела первые итоги промо-проекта «Охотники за удачей», запущенного 1 марта.
В рамках проекта, который продлится до 5 сентября текущего года, клиенты Telcell, оплачивающие через платежные терминалы услуги сотовых операторов, накапливают виртуальные баллы, которые впоследствии обмениваются на мобильные телефоны Samsung Duos, турпутевку на 2 персоны и другие призы. Баллы за платежи начисляются автоматически, в конце платежной операции.
За первые 50 дней проведения акции 7 клиентов Telcell получили мобильные телефоны Samsung Duos.
В компании отметили, что промо-проект стимулировал рост объемов платежей через терминалы Telcell. В марте по сравнению с февралем через Telcell было совершено на 25% больше платежей. При этом абоненты «Оранж Армения» в марте совершили на 50% больше платежей, чем в феврале.
С 26 апреля по 25 мая самым активным участникам промо-акции «Охотники за удачей» будет вручаться «трофей дня» - 2 билета на концерт популярного российского исполнителя Григория Лепса, который состоится в Ереване 28 мая.
С 26 апреля участники промо-акции смогут получать дополнительные виртуальные баллы, отправляя SMS на номер 1055 и получая 10 дополнительных баллов вместо прежних 5-и за каждое сообщение.