16:51 | 22.02.10 | Նորություններ | 4756
ՙԵրեւան/Մեդիամաքս/."ԱրմենՏելի" գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ "2009-ը թվականը բեկումնային տարի էր մեր ընկերության համար":
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են "ԱրմենՏել"-ի մամուլի ծառայությունում, "Կամուրջ 2010" Միջազգային տնտեսական Համաժողովի կազկոմիտեն փետրվարի 21-ին պարգեւատրել է Իգոր Կլիմկոյին "Արդյունավետ կառավարման համար": Հանձնելով պատվոգիրը, Հայաստանի արդյունաբերողների եւ ձեռնարկատերերի միության նախագահ Արսեն Կազարանը նշել է "ԱրմենՏել" ընկերության եւ անձամբ Իգոր Կլիմկոյի ներդրումը Հայաստանի հեռահաղորդակցության շուկայի ոլորտում:
ՙԻնձ հաճելի է պարգեւատրել "Կամուրջ 2010" Համաժողովի ամենաակտիվ մասնակիցներից մեկին բիզնեսն արդյունավետ կառավարելու եւ լուրջ ներդրումներ կատարելու համար", - նշեց նա:
ՙԴեռ չի լրացել մեկ տարին, ինչ ես ստանձնել եմ "ԱրմենՏել" ընկերության ղեկավարի պաշտոնը և այս պատվոգիրը ես դիտարկում եմ ոչ միայն իբրև մեր ընկերության նվաճումների ճանաչում, այլ նաև իբրև հետագա աշխատանքների գրավական: Մեր ընկերության համար 2009-ը թվականը բեկումնային տարի էր. այն անցել է հաճախորդի հանդեպ հոգատարության նշանաբանի ներքո, և այն հսկայական աշխատանքը, որ մենք կատարել ենք, թույլ է տալիս լավատեսորեն նայել դեպի ապագա: 2010-ին մենք կշարունակենք անել ամեն հնարավորը, որպեսզի դառնանք  ավելի դինամիկ ընկերություն", - նշել է Իգոր Կլիմկոն:
ՙ"ԱրմենՏել" ՓԲԸ-ն ակտիվորեն մասնակցել է Համաժողովի աշխատանքներին: Իգոր Կլիմկոն զեկույցներ է ներկայացրել "Արդյունավետ կառավարումը ետճգնաժամային զարգացման պայմաններում" և "Հայաստանի հեռահաղորդակցության ենթակառուցվածքների զարգացման հեռանկարները եւ երկրի ինտեգրումը գլոբալ տեղեկատվական ցանց" թեմաներով:

16:51 | 22.02.10 | Новости | 4731
Ереван /Медиамакс/. Гендиректор «АрменТел» Игорь Климко заявил, что «2009 год стал для нашей компании годом прорыва».
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе «АрменТел», оргкомитет международного экономического форума «Мост 2010» наградил 21 февраля Игоря Климко дипломом «За эффективный менеджмент». Вручая награду, председатель Союза промышленников и предпринимателей Армении Арсен Казарян отметил вклад компании «АрменТел» и лично Игоря Климко в развитие телекоммуникационного рынка Армении.
«Мне приятно наградить одного из активных участников Международного экономического форума «Мост 2010» за эффективное управление бизнесом и осуществление серьезных инвестиций», - отметил он.
«Не прошло и года, как я вступил в должность руководителя компании «АрменТел» и эту награду я воспринимаю не только как признание достижений нашей компании, но и как аванс на будущее. 2009 год стал для компании годом прорыва, прошел под знаком заботы о клиенте, и та огромная работа, которую мы проделали, позволяет нам с оптимизмом и уверенностью смотреть в будущее. В 2010 году мы будем продолжать делать все, чтобы стать еще более динамичной, по-настоящему сервисной компанией»,  - отметил Игорь Климко.
«АрменТел» принял активное участие в работе ежегодного экономического форума «Мост 2010». Игорь Климко представил доклады на темы: «Эффективный менеджмент в условиях посткризисного развития» и «Перспективы развития телекоммуникационных инфраструктур в Армении и интеграция страны в глобальную информационную сеть».