16:51 | 22.02.10 | Նորություններ | 4756
ՙԵրեւան/Մեդիամաքս/."ԱրմենՏելի" գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն հայտարարել է, որ "2009-ը թվականը բեկումնային տարի էր մեր ընկերության համար":
Ինչպես այսօր ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են "ԱրմենՏել"-ի մամուլի ծառայությունում, "Կամուրջ 2010" Միջազգային տնտեսական Համաժողովի կազկոմիտեն փետրվարի 21-ին պարգեւատրել է Իգոր Կլիմկոյին "Արդյունավետ կառավարման համար": Հանձնելով պատվոգիրը, Հայաստանի արդյունաբերողների եւ ձեռնարկատերերի միության նախագահ Արսեն Կազարանը նշել է "ԱրմենՏել" ընկերության եւ անձամբ Իգոր Կլիմկոյի ներդրումը Հայաստանի հեռահաղորդակցության շուկայի ոլորտում:
ՙԻնձ հաճելի է պարգեւատրել "Կամուրջ 2010" Համաժողովի ամենաակտիվ մասնակիցներից մեկին բիզնեսն արդյունավետ կառավարելու եւ լուրջ ներդրումներ կատարելու համար", - նշեց նա:
ՙԴեռ չի լրացել մեկ տարին, ինչ ես ստանձնել եմ "ԱրմենՏել" ընկերության ղեկավարի պաշտոնը և այս պատվոգիրը ես դիտարկում եմ ոչ միայն իբրև մեր ընկերության նվաճումների ճանաչում, այլ նաև իբրև հետագա աշխատանքների գրավական: Մեր ընկերության համար 2009-ը թվականը բեկումնային տարի էր. այն անցել է հաճախորդի հանդեպ հոգատարության նշանաբանի ներքո, և այն հսկայական աշխատանքը, որ մենք կատարել ենք, թույլ է տալիս լավատեսորեն նայել դեպի ապագա: 2010-ին մենք կշարունակենք անել ամեն հնարավորը, որպեսզի դառնանք  ավելի դինամիկ ընկերություն", - նշել է Իգոր Կլիմկոն:
ՙ"ԱրմենՏել" ՓԲԸ-ն ակտիվորեն մասնակցել է Համաժողովի աշխատանքներին: Իգոր Կլիմկոն զեկույցներ է ներկայացրել "Արդյունավետ կառավարումը ետճգնաժամային զարգացման պայմաններում" և "Հայաստանի հեռահաղորդակցության ենթակառուցվածքների զարգացման հեռանկարները եւ երկրի ինտեգրումը գլոբալ տեղեկատվական ցանց" թեմաներով:

16:51 | 22.02.10 | News | 3002
Yerevan/Mediamax/. General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated that “the year of 2009 became a year of breakthrough for our company”.
As Mediamax was informed in the press service of “ArmenTel”, the organizational committee of “Bridge 2010” international economic forum awarded Igor Klimko a diploma “For Efficient Management” on February 21. Presenting the award, Chairman of the Union of Industrialists and Entrepreneurs of Armenia Armen Kazaryan pointed to “ArmenTel” Company’s and personally Igor Klimko’s contribution to development of telecommunication market in Armenia.
“It is pleasant for me to award one of the active participants of “Bridge 2010” international economic forum for efficient business management and realization of serious investments”, he noted.
“Less than a year has passed since the moment I took the office of “ArmenTel” Company’s Head and I take this award not only as recognition of our company’s achievements, but also as advance for the future. The year of 2009 became a year of breakthrough for the company. It proceeded under the sign of customer care and the huge work we carried out allows us looking into the future with optimism. In 2010, we will continue doing everything to become a more dynamic, a really service company”, Igor Klimko stated.
“ArmenTel” took active part in the work of the annual “Bridge 2010” economic forum. Igor Klimko presented reports on “Efficient management in conditions of post-crisis development” and “Prospects for developing telecommunication infrastructures in Armenia and the country’s integration to the global information network”.