15:19 | 15.12.09 | Նորություններ | 5060
Beeline Business-1 սակագնային պլանում ամսավճարը 2599 դրամ է եւ ներառում է 50 ՄԲ անվճար GPRS-ինտերնետ թրաֆիք: “Փակ խմբի” ներսում զանգերն անվճար են, դեպի Beeline-ի բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեն 15.99 դրամ է, իսկ դեպի ՀՀ եւ Լեռնային Ղարաբաղի այլ օպերատորների ցանցեր` 29.99 դրամ:
Beeline Business-2 սակագնային պլանում ամսավճարը կազմում է 1300 դրամ եւ ներառում է 30 ՄԲ անվճար GPRS-թրաֆիք: “Փակ խմբի” ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեն արժե 3 դրամ, դեպի Beeline-ի բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր` 18 դրամ, իսկ դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ այլ օպերատորների ցանցեր` 33 դրամ:
Beeline Business-3 սակագնային պլանում ամսավճարը 650 դրամ է: “Փակ խմբի” ներսում ելքային զանգի մեկ րոպեն կազմում է 5 դրամ, դեպի Beeline բջջային եւ ֆիքսված ցանցեր` 25 դրամ, իսկ դեպի ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ օպերատորների ցանցեր` 35 դրամ:
“Մեր նոր սակագնային պլաններն առավելագույնս հարմարեցված են բիզնեսի պահանջներին: Դրանց հիմնական առանձնահատկությունն այն է, որ մեկ կազմակերպության ներսում կարելի է օգտագործել ինչպես սակագնային պլաններից մեկը, այնպես էլ դրանց համադրությունը: Օրինակ, այն աշխատակցի համար, ով շատ է օգտվում կապից, կարելի է միացնել Beeline Business-1-ը, որը նախատեսում է խմբի ներսում անվճար զանգեր եւ տեղական ուղղություններով ամենացածր սակագները, իսկ նրա համար, ով քիչ է զանգահարում, ամենացածր ամսավճար նախատեսող Beeline Business-3-ը”,- նշել է “ԱրմենՏել” ՓԲԸ վաճառքի տնօրեն Սերգեյ Կապիտոնովը:
Beeline Business-1, Beeline Business-2 եւ Beeline Business-3 սակագնային պլաններում ելքային SMS-հաղորդագրության արժեքը Beeline-ի ցանցում կազմում է 10 դրամ, դեպի Հայաստանի եւ Լեռնային Ղարաբաղի այլ ցանցեր` 20 դրամ, դեպի միջազգային ցանցեր` 30 դրամ: 1 ՄԲ GPRS-թրաֆիքի արժեքը 29 դրամ է:

15:19 | 15.12.09 | Новости | 5057
В тарифном плане Beeline Business-1 ежемесячная абонентская плата составляет 2599 драмов и включает 50 мегабайт бесплатного GPRS-интернет трафика. Звонки на номера «закрытой группы» бесплатны, стоимость минуты исходящего вызова на номера сотовой и фиксированной сетей Beeline составляет 15.99 драмов, а на номера других операторов Армении и Нагорного Карабаxа – 29.99 драмов.
В тарифном плане Beeline Business-2 ежемесячная абонентская плата составляет 1300 драмов и включает 30 мегабайт бесплатного GPRS-интернет трафика. Стоимость минуты исходящего вызова на номера «закрытой группы» составляет 3 драма, на номера сотовой и фиксированной сетей Beeline - 18 драмов, а на номера других операторов Армении и Нагорного Карабаxа – 33 драма.
В тарифном плане Beeline Business-3 ежемесячная абонентская плата составляет 650 драмов. Стоимость минуты исходящего вызова на номера «закрытой группы» составляет 5 драма, на номера сотовой и фиксированной сетей Beeline - 25 драмов, а на номера других операторов Армении и Нагорного Карабаxа – 35 драмов.
«Наши новые тарифные планы максимально адаптированы под нужды бизнеса. Их главная особенность в том, что в рамках одной организации можно использовать как один из тарифных планов, так и их комбинацию. Например, можно подключить Beeline Business-1 для тех сотрудников, которые много пользуется связью и им важно наличие бесплатных звонков внутри группы и низких тарифов по всем местным направлениям, а Beeline Business-3 - для тех, чья работа не предполагает интенсивного пользования телефоном», - отметил директор по продажам ЗАО «АрменТел» Сергей Капитонов.
В тарифных планах Beeline Business-1, Beeline Business-2 и Beeline Business-3 стоимость исходящего SMS-сообщения внутри сети Beeline составляет 10 драмов, на другие мобильные сети Армении и НКР - 20 драмов, на номера международных операторов - 30 драмов. Стоимость 1 МБ GRPS-трафика составляет 29 драмов.