13:26 | 21.05.09 | Նորություններ | 5351
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏելի” նոր գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն իր գլխավոր խնդիրն է համարում բաժանորդների սպասարկման մակարդակի բարձրացումն ընկերության գրասենյակներում:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ գործակալությունը, այսօր ելույթ ունենալով մամլո ասուլիսում, Իգոր Կլիմկոն նշել է, որ այն 2 շաբաթների ընթացքում, ինչ ինքը գտնվում է Երեւանում, հասցրել է նկատել “ԱրմենՏելի” բաժանորդների սպասարկման ոչ բավարար մակարդակը:
“Ես ուզում եմ հասնել նրան, որ բաժանորդները մեր գրասենյակներ մտնեն ժպիտով, եւ այնտեղ նրանց դիմավորեն մեր ժպտերես աշխատակիցները”, - ասել է ընկերության ղեկավարը:
Ինչ վերաբերվում է “ԱրմենՏելի” կողմից տրամադրվող ծառայությունների որակին (կապ եւ ինտերնետ), ապա, Իգոր Կլիմկոյի խոսքերով, այն բավականին բարձր է:

13:26 | 21.05.09 | Новости | 5348
Ереван /Медиамакс/. Новый гендиректор «АрменТел» Игорь Климко считает своей главной задачей повышение качества обслуживания абонентов в офисах компании.
Как сообщает агентство Медиамакс, выступая сегодня на пресс-конференции в Ереване, Игорь Климко отметил, что за те 2 недели, что он находится в Армении, он успел заметить недостаточный уровень обслуживания абонентов «АрменТел».
«Я хочу добиться того, чтобы наши абоненты заходили в наши офисы с улыбкой, а их там также встречали с улыбкой наши сотрудники», - сказал глава компании.
Что касается качества предоставляемых «АрменТел» услуг (связь и интернет), то, по словам Игоря Климко, оно является достаточно высоким.