16:01 | 12.05.09 | Նորություններ | 5674
Երևան /Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) գործարկել է ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայությունների այլընտրանքային սակագնային պլանները:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին այսօր հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, այլընտրանքային սակագնային պլանները գործելու են առկա բազային սակագնային պլաններին զուգահեռ:
Նոր սակագնային պլանին անվճար միանալու համար անհրաժեշտ է «ԱրմենՏելի» վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից մեկում համապատասխան դիմում լրացնել:
Ֆիզիկական անձանց համար գործում են «Տնային 600», «Տնային 1200», «Տնային 1800», իսկ իրավաբանական անձանց համար` «Բիզնես 550», «Բիզնես 1100»  եւ «Բիզնես 1650» նոր սակագնային պլանները:
«Դժվար է գերագնահատել այլընտրանքային սակագների գործարկման նշանակությունը. Beeline բջջային ցանցի բաժանորդները վաղուց հնարավորություն ունեն առավել հարմարավետ սակագնային պլան ընտրելու` կախված նրանից, թե որ ուղղությամբ են ավելի հաճախ զանգահարում` այլ երկրներ, բջջային, թե քաղաքային համարներին: Այժմ ընտրության հնարավորություն ունեն նաեւ մեր ֆիքսված ցանցի հաճախորդները, ինչը նրանց թույլ կտա շփումը դարձնել ավելի մատչելի եւ հարմարավետ»,- ասել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

16:01 | 12.05.09 | News | 5676
As Mediamax was told in the press service of the company, alternative tariffs will function in addition to the existing basic tariffs.
For free of charge connection of the new tariff plan, one should fill in an application in any of the sales and service offices of “ArmenTel”.
For individuals, there are “Home 600”, “Home 1200” and “Home 1800” tariffs functioning, for legal entities – “Business 550” (430 minutes of outgoing calls to the urban network, 55 minutes of international calls and 65 minutes in the mobile network). Upon conclusion of the limit time, basic tariffs come into effect.
“Importance of alternative tariff launch can hardly be overestimated. Subscribers of mobile network of Beeline for a long time have been enjoying the opportunity to chose the most convenient tariff plan, depending on where they call most often: mobile or urban local numbers or to other countries. Now the subscribers of landline network also have choice, which will allow them making communication more affordable and convenient”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.