16:33 | 08.05.09 | Նորություններ | 4938
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր Հաղթանակի օրվան նվիրված ընդունելություն էր կազմակերպել Մեծ Հայրենական պատերազմի վետերանների համար:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն շնորհավորել է վետերաններին Մեծ հաղթանակի 64-րդ տարեդարձի կապակցությամբ եւ նրանց հանձնել է նվերներ եւ ծաղկեփնջեր:
“Ես գիտեմ, որ Մեծ Հայրենական պատերազմի տարիներին փոքր Հայաստանը տվել է 6 հայկական դիվիզիա, ավելի քան հարյուր հայ արժանացել են Խորհրդային Միության Հերոսի կոչման: Ի դեմս ձեզ ես կցանականայի գլուխս խոնարհել ողջ հայ ժողովրդի եւ ԽՍՀՄ բոլոր ժողովրդների առջեւ”, - հայտարարել է Իգոր Կլիմկոն` դիմելով վետերաններին:
“ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը նշել է, որ վետերանական կազմակերպություններին օգնելը բարի ավանդույթ է դարձել: “Այսպիսի օրերին ցանկանում ես առանց ավելորդ խոսքի խոնարհվել նրանց առջեւ, ովքեր չեն ափսոսացել իրենց հանուն խաղաղության թե Մեծ Հայրենական, թե Արցախյան պատերազմի տարիներին”,- ասել է նա:

16:33 | 08.05.09 | Новости | 4941
Ереван /Медиамакс/. Компания “АрменТел” (бренд Beeline) организовала сегодня прием для ветеранов Великой Отечественной войны, приуроченный к Дню Победы.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе компании, генеральный директор “АрменТел”  Игорь Климко поздравил ветеранов с 64-й говодщиной Великой победы и вручил им ценные подарки и цветы.
“Я знаю, что в ходе Великой Отечественной войны из маленькой Армении вышло 6 армянских дивизий, более ста армян удостоились звания Героя Советского Союза. В вашем лице я хотел бы склонить голову перед подвигом всего армянского народа и всех народов Советского Союза», - заявил Игорь Климко, обращаясь к ветеранам.
Руководитель службы по связям с общественностью “АрменТел” Ануш Беглоян отметила, что в компании стало доброй традицией помогать ветеранским организациям. “В такие дни хочется без лишних слов поклониться тем, кто не жалел себя во имя мира - в годы ли Великой отечественной или недавней Арцахской войны”, - сказала она.