16:33 | 08.05.09 | Նորություններ | 4938
Երեւան /Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր Հաղթանակի օրվան նվիրված ընդունելություն էր կազմակերպել Մեծ Հայրենական պատերազմի վետերանների համար:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄՍՔՍ-ին հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում, “ԱրմենՏելի” գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն շնորհավորել է վետերաններին Մեծ հաղթանակի 64-րդ տարեդարձի կապակցությամբ եւ նրանց հանձնել է նվերներ եւ ծաղկեփնջեր:
“Ես գիտեմ, որ Մեծ Հայրենական պատերազմի տարիներին փոքր Հայաստանը տվել է 6 հայկական դիվիզիա, ավելի քան հարյուր հայ արժանացել են Խորհրդային Միության Հերոսի կոչման: Ի դեմս ձեզ ես կցանականայի գլուխս խոնարհել ողջ հայ ժողովրդի եւ ԽՍՀՄ բոլոր ժողովրդների առջեւ”, - հայտարարել է Իգոր Կլիմկոն` դիմելով վետերաններին:
“ԱրմենՏելի” հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը նշել է, որ վետերանական կազմակերպություններին օգնելը բարի ավանդույթ է դարձել: “Այսպիսի օրերին ցանկանում ես առանց ավելորդ խոսքի խոնարհվել նրանց առջեւ, ովքեր չեն ափսոսացել իրենց հանուն խաղաղության թե Մեծ Հայրենական, թե Արցախյան պատերազմի տարիներին”,- ասել է նա:

16:33 | 08.05.09 | News | 3219
Yerevan /Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline brand) organized a reception today for veterans of Great Patriotic War, dated to the Victory Day.
As Mediamax was informed in the press service of the company, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko congratulated the veterans on the 64th anniversary of the Great Victory and presented valuable gifts and flowers to them.
“I know that during the Great Patriotic War, 6 Armenian divisions were formed, over hundred of Armenians were conferred the title of Hero of the Soviet Union. Bowing my head to you, I would like to bow my head to the great exploit of the entire Armenian people and all the peoples of the Soviet Union”, Igor Klimko stated, addressing the veterans.
Head of Public Relations Service of “ArmenTel” Anush Begloyan noted that it has become a tradition in the company to help veteran organizations. “On days like this, we want without excessive words to bow to people, who did everything in the name of peace both in the years of Great Patriotic War and the recent Artsakh War”, she stated.