17:37 | 19.03.26 | Նորություններ | 965
Մարտի 19-ին Ucom-ը կրկին նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը՝ այն դարձնելով բաժանորդների հետ անմիջական շփման առիթ՝ նրանց կարծիքներն ու սպասումները լսելու համար։
Ամբողջ օրը ընկերության ղեկավար կազմն այցելում է Ucom-ի վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններ Երեւանում եւ մարզերում՝ անձամբ սպասարկելու հաճախորդներին, լսելու նրանց կարծիքները ընկերության ծառայությունների եւ սպասարկման որակի մասին, ինչպես նաեւ պատասխանելու նրանց հետաքրքրող հարցերին։
Ընկերության միջին եւ բարձր օղակների ղեկավարները զուգահեռաբար աշխատում են նաեւ զանգերի կենտրոնում՝ կապ հաստատելով բաժանորդների հետ, շնորհավորելով նրանց Հաճախորդի միջազգային օրվա կապակցությամբ եւ օգնելով լուծել առաջացած հարցերն ու խնդիրները։
«Ucom-ում մենք հավատում ենք, որ մեր բաժանորդների վստահությունն ու ընտրությունն են ձեւավորում մեր աշխատանքի ուղղությունները։ Մենք ամեն օր աշխատում ենք մեր բաժանորդների համար՝ նրանց կարիքներն ավելի լավ հասկանալու եւ ծառայությունները շարունակաբար բարելավելու նպատակով։ Հաճախորդի միջազգային օրը մեզ համար եւս մեկ հնարավորություն է մեր բաժանորդներին մոտ գտնվելու եւ վստահեցնելու, որ ամեն ինչ անում ենք նրանց թվային առօրյան ավելի հարմարավետ եւ հուսալի դարձնելու համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Այս տարվա նախաձեռնության շրջանակում Ucom-ն ունի նաեւ հատուկ առաջարկ՝ մարտի 19-ից Uplay թվային հարթակի ամբողջ բովանդակությունը ներկայիս մոբայլ հաճախորդներին հասանելի կլինի 1 ամիս անվճար։ Առաջարկը կգործի նաեւ մինչեւ ապրիլի 19-ը միացած բաժանորդների համար` հնարավորություն տալով բացահայտել հեռուստաալիքների, ֆիլմերի, սերիալների եւ ժամանցային բովանդակության հայկական եւ արտասահմանյան բազմաժանր ընտրանին։
Այս առաջարկը եւս մեկ քայլ է Ucom-ի թվային ծառայությունների էկոհամակարգի զարգացման ուղղությամբ՝ բաժանորդներին առաջարկելով կապի եւ ժամանցի ամբողջական փորձառություն։

17:37 | 19.03.26 | Новости | 988
19 марта Ucom вновь отмечает Международный день клиентов, используя этот день как возможность для открытого диалога с абонентами, чтобы лучше понять их мнения и ожидания.
В течение всего дня руководство компании работает в центрах продаж и обслуживания Ucom в Ереване и регионах: лично общается с клиентами, получает обратную связь о сервисах и качестве обслуживания и отвечает на их вопросы.
Одновременно руководители среднего и высшего звена подключаются к работе контакт-центра — связываются с абонентами, поздравляют их с праздником и помогают оперативно решать вопросы.
«В Ucom мы уверены, что именно доверие и выбор наших абонентов задают направление нашего развития. Каждый день мы работаем, чтобы лучше понимать их потребности и постоянно совершенствовать наши услуги. Международный день клиентов — это ёще одна возможность быть рядом с нашими абонентами и подтвердить, что мы делаем всё возможное, чтобы их цифровая жизнь была максимально удобной и надежной», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
В рамках инициативы этого года Ucom также запускает специальное предложение: с 19 марта весь контент цифровой платформы Uplay будет доступен действующим мобильным абонентам бесплатно в течение одного месяца. Предложение также распространяется на новых абонентов, подключившихся до 19 апреля, предоставляя им доступ к широкому выбору телеканалов, фильмов, сериалов и развлекательного контента — как армянского, так и международного.
Это предложение — еще один шаг в развитии цифровой экосистемы Ucom и предлагает абонентам единый опыт связи и развлечений.