14:51 | 15.12.25 | Նորություններ | 10617
Ucom-ի եւ Armflix-ի համատեղ արտադրությամբ ստեղծված նոր բազմասերիանոց «13 Վայրկյան» ֆիլմի փակ ցուցադրությունն է տեղի ունեցել «Կինոպարկ»-ում։
Նոյեմբերի 18-ից ֆիլմը հասանելի է Uplay հարթակի բաժանորդների համար։
«13 Վայրկյան»-ը միախառնում է դետեկտիվ եւ կատակերգական ժանրերը՝ ներկայացնելով դինամիկ ու հետաքրքրաշարժ պատմություն։ Սերիալը ներառում է 16 մաս, գլխավոր դերերում հանդես են գալիս սիրված դերասաններ Մկրտիչ Արզումանյանը եւ Լիանա Վանոյանը։
Պատմության կենտրոնում քննիչ Մոնիկան եւ նախկին սպա Մայիսն են, որոնք փորձում են բացահայտել քաղաքի խոշոր հանցախմբերից մեկի կազմակերպած հանցագործությունը՝ անցնելով իրադարձություններով լի եւ հաճախ ծիծաղաշարժ իրավիճակներով։
«Մենք կարեւորում ենք մեր բաժանորդներին ժամանակակից եւ բարձրորակ բովանդակություն ներկայացնելը եւ շարունակելու ենք ընդլայնել Uplay հարթակի հնարավորությունները։ Ուրախ ենք, որ այս ֆիլմը հասանելի է Uplay-ում եւ մեր բաժանորդները հնարավորություն ունեն վայելելու հետաքրքիր պատմություններ եւ ժամանցի նման փորձառություն ունենալ», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ֆիլմի ստեղծագործական կազմում են․ Գլխավոր պրոդյուսեր՝ Ռոբերտ Օղլախչյանը, Գեղարվեստական ղեկավար եւ պրոդյուսեր՝ Սերգեյ Հայրապետյանը, ռեժիսոր՝ Հովհաննես Ղազարյանը, սցենարիստ՝ Նարեկ Ավագյանը։
Ցուցադրությանը ներկա էին հայտնի դերասաններ, մեդիայի ներկայացուցիչներ, բովանդակության ստեղծողներ եւ հյուրեր։ Դիտումից առաջ նրանք հնարավորություն են ունեցել հանդիպել դերասանական կազմի հետ, շփվել ստեղծագործական թիմի հետ եւ դիտել առաջին երկու սերիաները։
Ֆիլմի հաջորդ մասերը հասանելի են Uplay.am հարթակում, որտեղ ներկայացված են նաեւ հեռուստաալիքներ, ֆիլմեր, սերիալներ եւ նախագծեր՝ տարբեր ժանրերի սիրահարների համար։

14:51 | 15.12.25 | Новости | 10931
В кинотеатре KinoPark состоялся закрытый показ нового многосерийного фильма «13 секунд», созданного в рамках совместного производства Ucom и Armflix.
С 18 ноября фильм стал доступен для абонентов платформы Uplay.
Фильм «13 секунд» гармонично сочетает элементы детектива и комедии, предлагая зрителям динамичный и увлекательный сюжет. Проект состоит из 16 серий, а главные роли исполнили известные актёры Мкртич Арзуманян и Лиана Ваноян.
В центре повествования — следователь Моника и бывший офицер Майис, которые пытаются раскрыть преступление, организованное одной из крупнейших преступных группировок города. На этом пути герои оказываются вовлечены в череду напряжённых событий с элементами юмора и неожиданными поворотами.
«Мы уделяем большое внимание предоставлению нашим абонентам современного и качественного контента и будем последовательно расширять возможности платформы Uplay. Мы рады, что фильм «13 секунд» стал частью контентного предложения Uplay и что наши абоненты могут наслаждаться новыми форматами развлечений и интересными историями», - отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
В творческую команду проекта вошли главный продюсер Роберт Оглахчян, художественный руководитель и продюсер Сергей Айрапетян, режиссёр Ованнес Газарян и сценарист Нарек Авагян.
Закрытый показ посетили известные актёры, представители медиасообщества, контент-криэйторы и приглашённые гости. Перед началом показа участники мероприятия получили возможность лично пообщаться с актёрским составом и творческой командой проекта, а также посмотреть первые две серии.
Остальные серии доступны на платформе Uplay.am, где также представлены телеканалы, фильмы, сериалы и проекты для любителей разных жанров.