16:09 | 01.08.25 | Նորություններ | 25445
Վաճառքի եւ սպասարկման նորաբաց կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային եւ ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ եւ այլ սարքավորումներ։
Մաշտոցի 7/4 հասցեում գտնվող սպասարկման սրահում օգոստոսի 1-ից 14-ը ներառյալ Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ եւ հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով եւ առավել մատչելի գնով։
«Մաշտոցի պողոտայում նոր սպասարկման կենտրոնի բացմամբ մենք շարունակում ենք ընդլայնել մեր ներկայությունը՝ բաժանորդներին ապահովելով անհատական եւ հարմարավետ սպասարկում։ Որպես հաճախորդամետ ընկերություն՝ մենք հոգ են տանում, որ մեր այցելուները այստեղ ոչ միայն պարզապես ծառայություն ստանան, այլ նաեւ զգան, որ նրանք իսկապես կարեւոր ու գնահատված են մեր համար», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ucom-ը Հայաստանում ունի վաճառքի եւ սպասարկման 75 կենտրոն, որից 23-ը՝ Երեւանում, այդ թվում նաեւ վերջերս Homplex Hyper Mall-ում բացված նոր կենտրոնը։

16:09 | 01.08.25 | News | 25432
At the newly opened sales and service center, customers can access the company’s fixed-line, mobile, and internet services, receive expert guidance from consultants, and purchase various devices such as smartphones, headphones, smartwatches, tablets, and more.
From August 1-14 inclusive, subscribers who sign up for any Unity package for 12 months at the Mashtots 7/4 service center will receive 1 month of free usage. Unity packages combine fixed internet, mobile services, and television, offering all these services in one package at a more affordable price.
“With the opening of our new service center on Mashtots Avenue, we continue expanding our presence, providing customers with personalized and convenient service. As a customer-oriented and caring company, we ensure that visitors not only receive service but also feel truly valued and appreciated,” said Ralph Yirikian, the General Director of Ucom.
Ucom has 75 sales and service centers across Armenia, 23 of which are located in Yerevan, including the recently opened center at Homplex Hyper Mall.