11:58 | 04.03.25 | Նորություններ | 13113
Գարնան մոտենալով՝ շատերը սկսում են մտածել սիրելի կանանց տոների կապակցությամբ նվերներ ընտրելու մասին, եւ Ucom-ն ավանդաբար հասնում է օգնության իր հերթական գարնանային առաջարկով։
Այս անգամ ընտրվել է HONOR 200 Lite 5G-ն։ Այս նոր սերնդի սմարթֆոնի էլեգանտ դիզայնը համատեղվում է նորարարական տեխնոլոգիաների եւ շատ գրավիչ գնի հետ։
Սմարթֆոնն ունի 108 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 8 ԳԲ օպերատիվ հիշողություն, 4500 մԱժ մարտկոց, 256ԳԲ հիշողություն, 6,7 դյույմ AMOLED էկրան եւ 5G ցանցին միանալու հնարավորություն, որը Ucom-ի բաժանորդներն արդեն կարող են վայելել մարզային 28 քաղաքում։
HONOR 200 Lite 5G սմարթֆոնը ակցիայի շրջանակում փետրվարի 26-ից մինչեւ ապրիլի 20-ը գնելու դեպքում տրամադրվելու է նաեւ HONOR բրենդային անլար ականջակալ կամ Canyon բարձրախոս։
«Միշտ դժվար է ձեր սիրելիների համար գտնել գեղեցիկ, չափազանց օգտակար ու խելամիտ գնով նվեր։ Այս հանգամանքը մտքում ունենալով՝ մենք ամեն տարի հանդես ենք գալիս մի նոր, հետաքրքիր առաջարկով, ու այս տարին էլ բացառություն չէ։ HONOR հեռախոսները հայտնի են որպես վստահելի ու մատչելի տարբերակ շուկայում, իսկ մեր առաջարկած մոդելն ընտրվել է հատուկ այնպես, որ դուք կարողանաք ձեր սիրելիներին մատուցել ամենալավ նվերը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշվում է, որ ակցիայի ընթացքում հեռախոսի հետ տրամադրվելու է գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ առաջին ամիսն անվճար Level Up 3000 սակագնային պլանով եւ 100GB ինտերնետ 6 ամիս ժամկետով։

11:58 | 04.03.25 | Новости | 12744
С приближением весны многие начинают задумываться о выборе подарков для любимых женщин, и Ucom традиционно приходит на помощь со своим очередным весенним предложением.
В этот раз выбор пал на HONOR 200 Lite 5G — стильный смартфон нового поколения, который сочетает элегантный дизайн, инновационные технологии и привлекательную цену.
Смартфон оснащен 108-мегапиксельной основной камерой, 8 ГБ оперативной памяти, аккумулятором емкостью 4500 мАч, 256 ГБ памяти, 6,7-дюймовым AMOLED-дисплеем и возможностью подключения к сети 5G, которая доступна для абонентов Ucom уже в 28 региональных городах.
При покупке смартфона HONOR 200 Lite 5G в рамках акции с 26 февраля по 20 апреля также будут предоставлены беспроводные наушники HONOR или динамик Canyon.
«Выбрать красивый, полезный и доступный подарок для близких всегда непросто. Зная об этом, мы каждый год предлагаем новое интересное решение, и этот год не стал исключением. Телефоны HONOR известны на рынке как надежные и доступные устройства, поэтому мы выбрали именно эту модель, чтобы у вас был идеальный вариант для подарка вашим близким», - отметил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что в ходе акции вместе с телефоном будет предоставляться красивый номер с бесплатным тарифным планом Level Up 3000 на первый месяц и 100 ГБ интернета сроком на 6 месяцев.