14:42 | 08.08.24 | Նորություններ | 11949
Հայտնի դերասան, ձեռնարկատեր, պրոդյուսեր եւ գրող Ռայան Ռեյնոլդսը կմիանա բիզնեսի եւ տեխնոլոգիական առաջատար խորհրդատու եւ Google Cloud Premier մրցանակակիր գործընկեր SADA, an Insight company-ի կազմակերպած Ground School դպրոցին։
Ground School-ը վիրտուալ միջոցառում է, որը նախատեսված է բիզնես առաջնորդների, ՏՏ մասնագետների եւ ամպային տեխնոլոգիաներով հետաքրքրվողների համար: Դպրոցը միտված է զարգացնելու մասնակիցների հմտությունները, որպեսզի արդյունքում նրանք կարողանան օգտագործել Google Cloud-ը եւ AI-ը ամբողջ ներուժով՝ իրենց աշխատանքում եւ ընկերությունները զարգացնելու համար։
Վիրտուալ սիմպոզիումի ընթացքում մասնակիցները կծանոթանան Google Cloud-ի լուծումների եւ արհեստական բանականության գործնական ռազմավարությունների վերջին նորություններին։
Մեկօրյա միջոցառումը կմեկնարկի սեպտեմբերի 12-ին Երեւանի ժամանակով 19։00-ին, որին կարելի է միանալ նաեւ Հայաստանից՝ գրանցվելով այստեղ։ Նիստերը նախատեսված են տեխնիկական եւ ոչ տեխնիկական լսարանի համար:
Բանախոսների թվում են նաեւ հեղինակ եւ հետազոտող Ջին Քիմը, Google-ի ճարտարագիտության գծով փոխնախագահ Ուրս Հոլցլեն, Acceleration Economy-ի համահիմնադիր Բոբ Էվանսը, Insight-ի Հյուսիսային Ամերիկայի տեխնոլոգիական գլխավոր տնօրեն Խուան Օռլանդինին, SADA-ի գլխավոր տեխնիկական տնօրեն Մայլս Ուորդը եւ գործադիր տնօրեն Թոնի Սաֆոյանը։
Միջոցառումը ներառում է 20 տեղեկատվական նիստ, որոնք կվարեն ամպային ոլորտի առաջատար մասնագետները, ինչպես նաեւ SADA-ի հաճախորդները եւ գործընկերները: Մասնակիցներին կներկայացվեն հաջողության պատմություններ, որոնք ցույց կտան Google Cloud-ի փոխակերպիչ ազդեցությունը տարբեր ոլորտներում աշխատող ձեռնարկությունների վրա։

14:42 | 08.08.24 | News | 11897
Actor, Entrepreneur, Producer, & Writer Ryan Reynolds will join the Ground School led by SADA, An Insight company, a leading business and technology consultancy and award-winning Google Cloud Premier Partner across various products and engagement models.
Ground School is a virtual symposium designed for those interested in leveraging the power of Google Cloud and AI to advance their organization’s success. It's ideal for business leaders, IT professionals, and cloud enthusiasts.
The attendees will get insights into the latest advancements in Google Cloud solutions and actionable AI strategies.
Anyone interested in a one-day event starting at 7:00 pm Yerevan time on September 12 can register here. Sessions cater to technical and non-technical audiences.
The featured speakers include Author and Researcher Gene Kim, Vice President of Engineering at Google, Google Fellow Urs Hölzle, Acceleration Economy Co-Founder Bob Evans, Chief Technology Officer Insight, North America and Distinguished Engineer Juan Orlandini, Miles Ward, Chief Technology Officer at SADA, and Tony Safoian, SADA Chief Executive Officer.
Ground School features 20 informative sessions led by SADA, one of Hollywood’s most diverse leading men, Google Cloud luminaries, industry-leading cloud influencers, and SADA’s esteemed customers and partners. The agenda includes real-world success stories showcasing the transformative impact of Google Cloud on businesses across various industries.