14:43 | 28.11.23 | Նորություններ | 12918
Մինչեւ դեկտեմբերի 31-ը տան ամենաարագ ինտերնետի Unity 9000 մարզային սակագնային պլանին միացած բաժանորդները կարող են 3 ամիս անվճար օգտվել ծառայությունից, իսկ բաժանորդագրությունը շարունակելու դեպքում 9000 դրամի փոխարեն վճարել 8000 դրամ: Unity-ն ապահովում է շարժական հեռախոսակապ, ֆիքսված ինտերնետ, 210+ TV ալիք եւ լավագույն սարքերը` հարմարավետ առօրյայի ու մշտապես կապի մեջ լինելու համար:
«Որպես կապի ազգային օպերատոր մեր հանձնառությունն է լավագույն ծառայություններն ու հնարավորությունները հասանելի դարձնել բոլորին:
Առանձնահատուկ ուշադրությամբ է մշակվել Unity մարզային փաթեթի առաջարկն Արցախից բռնի տեղահանված մեր հայրենակիցների համար` ապահովելու նրանց կապը հարազատների հետ, թեթեւացնելու ու պարզեցնելու նրանց կենսագործունեությունն այս խրթին ժամանակներում», - ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Արցախցի մեր հայրենակիցների համար Ucom-ն ունի մեկ այլ առաջարկ եւս: uHome-ի 6500 փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում սպառողները կստանան 50%-ի զեղչ հաջորդող 3 ամսվա համար:
Առաջարկներից միաժամանակ օգտվել հնարավոր չէ: Մանրամասների համար զանգահարել 444 կամ 011 444 444 հեռախոսահամարով կամ մոտենալ Ucom-ի

14:43 | 28.11.23 | News | 14671
With care and commitment to social responsibility, Ucom has presented a new offer to compatriots forcibly displaced from Artsakh.
Until December 31, subscribers who join the Unity 9000 regional tariff plan for the fastest home internet can use the service for free for 3 months, and if they continue the subscription, they will pay 8000 AMD instead of 9000 AMD. Unity is one of the best offers of Ucom, simultaneously providing mobile telephony, fixed Internet, 210+ TV channels, and the best devices for a comfortable daily life and always being connected.
"As a national telecommunications operator, our commitment is to make the best services and opportunities available to everyone. The offer of the Unity regional package for our compatriots forcibly displaced from Artsakh was developed with special attention to ensure their connection with their relatives, to ease and simplify their life activities in these difficult times," said Ralph Yirikian, Director General of Ucom.
It should be noted that Ucom's offers do not end there. Upon subscribing to the uHome 6500 package, consumers will receive a 50% discount for the next 3 months.
Our compatriots can call 444 or 011 444 444 or come to one of the Ucom service centers for additional information and to choose the most suitable offer, as it is not possible to use these offers at the same time.