12:10 | 23.05.23 | Նորություններ | 15194
Այն տալիս է անսահմանափակ ինտերնետ, նաեւ՝ 450 րոպե ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ ցանցեր, Արցախ, ՄՏՍ Ռուսաստան, ԱՄՆ, Կանադա եւ 450 SMS դեպի ՀՀ ցանցեր ուղարկելու հնարավորություն: Ի դեպ, ներառված 450 րոպե խոսելաժամանակը սպառելուց հետո տրամադրվում է 10 000 րոպե ներցանցային զանգերի համար:
«Մեր նոր՝ «UNLIM» սակագնային պլանը ստեղծված է բոլոր նրանց համար, ովքեր գրեթե միշտ համացանցում են, սպառում են ինտերնետի մեծ ծավալներ, ու ցանկանում են ունենալ ինտերնետի անսահմանափակ հասանելիություն առավել մատչելի սակագնով՝ տեղական ու միջազգային զանգերի, SMS հաղորդագրությունների հետ միեւնույն փաթեթում:
«UNLIM»-ը նրանց համար է, ով չի սիրում սահմանափակումներ: Մեր առաջարկի թիրախում հատկապես երիտասարդ ու ակտիվ կենսակերպ ունեցող մարդիկ են, ովքեր գնահատում են ազատությունը», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:

12:10 | 23.05.23 | Новости | 15174
Тарифный план предоставляет безлимитный интернет, а также 450 минут (внутри сети, на звонки в направлении сетей РА, Арцаха, МТС России, США и Канады) и возможность отправки 450 SMS в направлении сетей РА. Кроме этого, при израсходовании включенного 450 минут разговорного времени, предоставляется 10 000 минут на звонки внутри сети.
«Наш новый тарифный план «UNLIM» предназначен для всех, кто практически постоянно находится в сети, потребляет большие объемы трафика, и поэтому нуждается в безлимитном доступе в интернет при максимально доступному тарифу, в одном пакете с SMS сообщениями, местными и международными звонками. «UNLIM» для тех, кто не любит ограничений. Наше предложение нацелено особенно на молодых и активных людей, которые ценят свободу», – сказал гендиректор Вива-МТС Армен Аветисян.