12:10 | 23.05.23 | Նորություններ | 15194
Այն տալիս է անսահմանափակ ինտերնետ, նաեւ՝ 450 րոպե ցանցի ներսում, դեպի ՀՀ ցանցեր, Արցախ, ՄՏՍ Ռուսաստան, ԱՄՆ, Կանադա եւ 450 SMS դեպի ՀՀ ցանցեր ուղարկելու հնարավորություն: Ի դեպ, ներառված 450 րոպե խոսելաժամանակը սպառելուց հետո տրամադրվում է 10 000 րոպե ներցանցային զանգերի համար:
«Մեր նոր՝ «UNLIM» սակագնային պլանը ստեղծված է բոլոր նրանց համար, ովքեր գրեթե միշտ համացանցում են, սպառում են ինտերնետի մեծ ծավալներ, ու ցանկանում են ունենալ ինտերնետի անսահմանափակ հասանելիություն առավել մատչելի սակագնով՝ տեղական ու միջազգային զանգերի, SMS հաղորդագրությունների հետ միեւնույն փաթեթում:
«UNLIM»-ը նրանց համար է, ով չի սիրում սահմանափակումներ: Մեր առաջարկի թիրախում հատկապես երիտասարդ ու ակտիվ կենսակերպ ունեցող մարդիկ են, ովքեր գնահատում են ազատությունը», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Արմեն Ավետիսյանը:

12:10 | 23.05.23 | News | 12967
Along with unlimited Internet, one can get 450 min (on-net, to RA and Artsakh networks, MTS Russia, US and Canada) and an opportunity to send 450 SMS to RA networks, as well. Apart from that, 10 000 on-net minutes are provided after consuming the included 450 minutes.
“Our new - “UNLIM” tariff plan is designed for everyone who is almost always on the Internet, consumes large amounts of traffic, and therefore wants to have unlimited access to the Internet at the most affordable fee, in a package with local and international calls, and SMS messages. "UNLIM" is for those who don't like limitations. Our offer targets especially young and active people who value freedom," Viva-MTS General Director Armen Avetisian said.