11:19 | 19.05.23 | Նորություններ | 5709
Մայիսի 25-ին LIT Academy-ն եւ BANA Angels-ը «Արդարացնելով ներդրողների ակնկալիքները. Ինչպես կառուցել բարձր կատարողականություն ունեցողտեխնոլոգիական թիմեր» թեմայով միջոցառում կանցկացնեն:
Միջոցառումը կներառի երկու հիմնական շնորհանդես եւ կրակի կողքին զրույցի քննարկում:
Վիվա-ՄՏՍ-ի Տեղեկատվական համակարգերի վարչության պետ, հրեշտակ ներրդրող եւ PMI Armenia-ի հիմնադիր եւ նախկին նախագահ Թոմաս Մազեջյանը հանդես կգա «Ի՞նչ են փնտրում ներդրողները տեխնոլոգիական ստարտափներում ներդրումներ կատարելիս» խորագիրը կրող ելույթով:
SmartClick-ի ու ViralMango-ի հիմնադիր եւ գործադիր տնօրեն Ռեմ Դարբինյանը կներկայացնի «Ինչպե՞ս կառուցել բարձր կատարողականություն ունեցող տեխնոլոգիական թիմեր ներդրումների համար» թեման:
Հիմնական ելույթներին կհաջորդի «Ինչպե՞ս տեխնոլոգիական առաջնորդները կարող են ստեղծել կամ կոտրել ստարտափի ներդրումային ներուժը» թեմայով քննարկում:
Այն կվարի Formula VC-ի գլխավոր գործընկեր, BANA Angels-ի խորհրդատու Կարեն Վարդանյանը, որին կմասնակցեն Թոմաս Մազեջյանը, Նարեկ Վարդանյանը (Prelaunch and The Crowdfunding Formula-ի համահիմնադիր եւ գործադիր տնօրեն), Վլադ Խոեցյանը (Wirestock-ի համահիմնադիր եւ տեխնիկական տնօրեն) եւ Անի Ասատրյանը (Ani's Travel-ի հիմնադիր եւ գործադիր տնօրեն)։
Միջոցառումը տեղի կունենա The Factory ինովացիոն կենտրոնում։ Մասնակցելու համար հարկավոր է գրանցվել այստեղ։

11:19 | 19.05.23 | News | 6914
On May 25, LIT Academy and BANA Angels will hold an exclusive event on “Meeting Investor Expectations: Building High-Performing Tech Teams”.
The event will include two keynote presentations and a fireside chat discussion. Thomas Mazejian, CIO at Viva-MTS, Entrepreneur, Angel Investor, and PMI Armenia Founder & Past-President, will deliver a keynote speech on “What Investors Look For When Investing in Tech Startups?”.
Rem Darbinyan, Founder and CEO of ViralMango, Founder of SmartClick, will give his exceptional input on “How to Build High-Performing Tech Teams for Investment” keynote.
Keynote discussions will be followed by a fireside chat on “How Tech Leaders Can Make or Break a Startup’s Investment Potential”.
The discussion will be moderated by Karen Vardanyan, General Partner at Formula VC, Advisor at BANA Angels. Thomas Mazejian(CIO at Viva-MTS, Entrepreneur, Angel Investor, and PMI Armenia Founder & Past-President), Narek Vardanyan (Co-Founder and CEO at Prelaunch and The Crowdfunding Formula), Vlad Khoetsyan (CTO & Co-Founder of Wirestock), Ani Asatryan (Founder and CEO at Ani’s Travel) will contribute to the discussion.
The event will take place in The Factory innovation hub. All those who want to attend the event, should register here.