18:10 | 04.06.21 | Նորություններ | 7200
IMUSIC հավելվածի միջոցով երաժշտություն լսելիս՝ Վիվա–ՄՏՍ–ի սակագնային «X», «Y» ու «Z» պլանների շրջանակներում տրամադրվող ինտերնետ փաթեթի մեգաբայթերը չեն օգտագործվում՝ բաժանորդի կողմից IMUSIC-ի օգտահաշիվ հեռախոսահամարով մուտք գործելու եւ ակտիվացված փաթեթ ունենալու դեպքում:
Վիվա-ՄՏՍ–ի մյուս սակագնային պլանների բաժանորդների՝ հավելվածից օգտվելու ընթացքում սպառված ինտերնետի արժեքը հաշվարկվում է ընթացիկ սակագնային պլանի հիման վրա։ IMUSIC երաժշտական հավելվածի մյուս առավելությունն էլ այն է, որ ի տարբերություն ուրիշ շատ երաժշտական հավելվածների՝ այս հավելվածի բաժանորդագրության համար վճար նախատեսված չէ:
photo © Viva-MTS
«IMUSIC» հավելվածի միջոցով հնարավոր է վայելել սիրելի կատարումները բարձր որակով՝ HQ սթրիմինգով, ստեղծել երաժշտական նախասիրությունների անհատական ցանկ եւ կիսել այն այլ օգտատերերի հետ, որոնել նախընտրելի կատարումները՝ արագ ու պարզ եղանակով, տեղեկանալ նորույթներին եւ երաժշտական աշխարհի նորություններին, հետեւել մյուս օգտատերերի, ինչպես նաեւ կատարողների, բրենդերի եւ շոու-բիզնեսի ներկայացուցիչների անձնական էջերի թարմացումներին, լսել սիրելի ժանրի երաժշտություն՝ 24/7 հասանելի՝ 6 ռադիոներից մեկով։ Հնարավորությունների ամբողջական ցանկին կարելի է ծանոթանալ այստեղ։
Հավելվածից օգտվելու համար անհրաժեշտ է ներբեռնել «IMUSIC» հավելվածը iOS կամ Android օպերացիոն համակարգերի համար, ակտիվացնել ծառայությունը՝ մուտքագրելով բջջային հեռախոսահամարը կամ էլեկտրոնային փոստի հասցեն: Այնուհետեւ պետք է մուտքագրել ստացված հաստատման կոդը՝ ծառայության ակտիվացումն ավարտելու համար:
«Վիվա-ՄՏՍ-ի թվային փոխակերպումը շարունակվում է, ինչը ենթադրում է ոչ միայն ձայնային ու ինտերնետ ծառայությունների, այլեւ բազմապիսի լուծումների ու հավելվածների տրամադրում: Մեր գործընկերների հետ միասին այսօր ներկայացնում ենք «IMUSIC» հավելվածը, որի հիմքում արհեստական բանականությունն է, ինչը հաշվի է առնում օգտատիրոջ նախասիրությունները: Ամբողջ աշխարհում հեռահաղորդակցության ոլորտն ընթանում է այս ուղղությամբ եւ Վիվա-ՄՏՍ-ը, որպես նորարարության առաջատար, անմասն չի մնում», - ասել է Վիվա-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
««IMUSIC»–ը, կարելի է ասել, լավ պայմաններում է ծնվել: Նախ՝ հիմնադրվեց «Naghashyan Solutions» ՏՏ ընկերությունը, որի նախագծերից մեկը դարձավ հենց «IMUSIC»–ը։ Ուրախ ենք հետեւել ու տեսնել, թե ինչպես է զարգանում «IMUSIC»–ը՝ ավելացնելով հարթակի հնարավորություններն ու մեծացնելով համագործակցությունների շրջանակները։ Շատ ուրախ ենք, որ այսուհետ համագործակցելու ենք նաեւ Վիվա-ՄՏՍ–ի հետ։ Վստահ ենք, որ մեր համատեղ աշխատանքն էլ ավելի մեծ առավելություններ կբացի մեր օգտատերերի ու բաժանորդների համար», - նշել է «IMUSIC»–ի հիմնադիր–տնօրեն Լեւոն Նաղաշյանը։

18:10 | 04.06.21 | News | 7375
If you are a subscriber of Viva-MTS and music is an integral part of your day, then the music application “MUSIC” is just for you. And, if you are a subscriber of any of the prepaid “X”, “Y”, “Z” and postpaid “X”, “Y” tariff plans, then the advantage is more than obvious.
Representatives of the Armenian show business, business world and mass media took part in the event held at the “Mezzo” Club, dedicated to the exclusive cooperation of Viva-MTS and “MUSIC”. The goal of the cooperation is to provide Viva-MTS subscribers with high-quality music content, as well as to give them the opportunity to find or wake up the DJ, hidden inside each of them.
When listening to music through the music application “MUSIC”, the megabytes of the main-Internet package provided within the framework of Viva-MTS tariff plans “X”, “Y” and “Z”, are not consumed, in the case the subscriber logs in to “MUSIC” account, by using phone number, and has an activated package. The cost of the Internet consumed when using other Viva-MTS tariff plans, as well as for subscribers of other operators, is calculated based on the current tariff plan.
photo © Viva-MTS
With the help of “MUSIC” application, you can enjoy your favorite performances in high quality in HQ streaming, create own list of musical preferences and share them with other users, search for preferred performances quickly and easily, keep up with the news of the music world, follow the updates on other users, as well performers, brands, and representatives of show business, listen to the music of a favorite genre 24/7 available on one of the 6 radios. The full list of possibilities can be found here. The full list of features can be found here.
The application is very simple and convenient for use. All you need is to download the application for iOS or Android operating systems, activate the service by entering your mobile phone number or email address. Then you will need to enter the received verification code to complete the service activation.
“The digital transformation of Viva-MTS continues, which means the provision of not only voice and Internet services, but also various IT solutions and applications. Together with our partners, today we are presenting the application “MUSIC”, which is based on artificial intelligence that takes into account user preferences. The sphere of telecommunications is moving in this direction globally, and Viva-MTS can’t stay aside from these developmenrs,” Viva-MTS General Manager Ralph Yirikian said.
“The idea of “MUSIC” was born in good conditions. First, the IT Company “Naghashyan Solutions” was founded, one of the projects of which became “MUSIC”. We are happy to see how “MUSIC” develops, expanding the capabilities of the platform and increasing the scale of cooperation. We are very pleased to cooperate with Viva-MTS from now on. "We are confident that our joint work will open up even greater benefits for our users and subscribers,” said Levon Naghashyan, “MUSIC” Founder and Director.