15:34 | 06.04.21 | Նորություններ | 14896
Ucom-ն առաջարկում է բաց չթողնել կյանքի կարեւոր պահերը՝ ամենուր փնտրելով հոսանքի աղբյուր: Միայն Ucom վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններից հնարավոր է ձեռք բերել հզոր մարտկոցով Xiaomi Redmi 9T սմարթֆոնը լավագույն գնով՝ ամսական ընդամենը 2700 դրամով։
Գնորդները կստանան նվեր՝ 12 ԳԲ ինտերնետ եւ 150 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր 3 ամիս շարունակ։ Երեք ամիս անց նշյալ ներառումները կակտիվանան հաշիվը 1500 դրամով յուրաքանչյուր ամիս լիցքավորելուց հետո։
«Xiaomi Redmi 9T սմարթֆոնի հետ բաժանորդները նաեւ նվեր կստանան գեղեցիկ հեռախոսահամար», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ Xiaomi Redmi 9T հզոր՝ 6000 մԱ/ժ մարտկոցով սմարթֆոնը կանխիկ ձեռք բերելիս գնորդները կվճարեն 97 200 դրամ։ Իսկ 36 ամսով ապառիկ ձեւակերպելու դեպքում գնորդները առաջին 12 ամսվա ընթացքում կօգտվեն 0% կանխավճարի, 0% սպասարկման վճարի եւ 0% տարեկան տոկոսադրույքի հնարավորությունից։

15:34 | 06.04.21 | Новости | 14900
Компания Ucom предлагает не упускать важные моменты в жизни, ища повсюду источники электроэнергии. Только в центрах обслуживания абонентов Ucom можно будет приобрести смартфон Xiaomi Redmi 9T с мощным аккумулятором по лучшей цене: всего за 2700 драмов в месяц.
Покупатели будут получать в подарок 12 ГБ интернета и 150 минут во все местные сети в течение 3 месяцев подряд. По истечении трех месяцев указанные вложения будут активированы после ежемесячного пополнения счета на 1500 драмов.
«Вместе со смартфоном Xiaomi Redmi 9T абоненты также получат красивый номер телефона в подарок», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Хачатрян.
Добавим, что при покупке смартфона Xiaomi Redmi 9T с мощным аккумулятором в 6000 мА/ч наличными покупатели заплатят всего 97 200 драмов. А при оформлении кредита на 36 месяцев покупателям будет предоставлена льгота в размере 0% предоплаты, 0% годовой процентной ставки и 0% платы за обслуживание в течение первых 12 месяцев.