18:21 | 08.05.20 | Նորություններ | 13601
Ucom-ում մեկնարկել է նորագույն iPhone SE-ի վաճառքը։ Apple ընկերության «ամենաակտուլաներից ամենամատչելի» սմարթֆոնը հասանելի է մատչելի՝ 289 900 դրամ գնով։
Նոր iPhone SE-ն ներկայացված է iPhone 8-ի դիզայնով ու երեք գույնով՝ սեւ, սպիտակ եւ վառ կարմիր: Նորույթում վերականգնված է հանրահայտ գլխավոր մենյուի կոճակը՝ Touch ID v2 մատնահետքի սկաներով: Էկրանի չափը 4,7 դյույմ է, Retina HD որակի: SE-ի A13 Bionic պրոցեսորն ամենահզորն է շուկայի Apple սարքերի պրոցեսորներից, այն նաեւ տեղադրված է iPhone 11-ում եւ 11 Pro-ում: Մյուս առավելություններից են 12 մեգապիքսել հզորությամբ տեսախցիկը, անլար լիցքավորման հնարավորությունը եւ eSIM տեխնոլոգիան:
«Ուրախ եմ, որ Ucom-ն առաջիններից է ներկայացնում նոր սերնդի սմարթֆոնը։ Հիշեցնեմ, որ Ucom-ը Հայաստանում միակն է, որ տրամադրում է ներկառուցված էլեկտրոնային SIM քարտից օգտվելու հնարավորությունը։ eSIM ծառայությանը կարող եք բաժանորդագրվել Ucom-ի բոլոր սպասարկման կենտրոններում եւ այդպիսով լուծել մեկ iPhone-ում 2 SIM քարտ ունենալու խնդիրը»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Սերգեյի Խաչատրյանը։
Հավելենք, որ iPhone SE-ն հնարավոր է ձեռք բերել նաեւ Ucom Ունիվերսալ սակագնային պլաններից որեւէ մեկին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում։

18:21 | 08.05.20 | Новости | 13589
В Ucom стартовала продажа новейшего iPhone SE. «Самый доступный из самых актуальных» смартфонов от компании Apple можно приобрести по беспрецедентно доступной цене всего в 289 900 драмов.
Новый iPhone SE представлен в дизайне iPhone 8 и трех цветах: черном, белом и ярко-красном. В новинке восстановлена знаменитая кнопка основного меню: Touch ID v2 со сканером отпечатков пальцев. Размер экрана составляет 4,7 дюймов, качество Retina HD. Процессор SE A13 Bionic – самый мощный из процессоров устройств Apple на рынке, он установлен в моделях iPhone 11 и iPhone 11 Pro. Одним из преимуществ является камера в 12 мегапикселей, возможность беспроводной зарядки и технология eSIM.
«Я рад, что Ucom одной из первых представляет смартфон нового поколения. Напомню, что Ucom является единственным в Армении оператором, предоставляющим возможность воспользоваться встроенной электронной SIM- картой. Вы можете подписаться на услугу eSIM во всех центрах обслуживания абонентов Ucom и таким образом решить проблему наличия двух SIM-карт в одном iPhone», - отметил генеральный директор компании Ucom Ара Сергеевич Хачатрян.
Добавим, что iPhone SE можно приобрести, подписавшись на один из тарифных планов Ucom Универсал на 24 месяца.