18:04 | 13.04.20 | Նորություններ | 10674
Հաշվի առնելով հեռավար աշխատանքի բարձր արդյունավետության համար անհրաժեշտ ծառայությունների աճող պահանջարկը՝ «Ռոստելեկոմ»-ն իր կորպորատիվ հաճախորդներին է առաջարկում եւս մեկ ծառայություն՝ Աուդիո-Կոնֆերանս:
Աուդիո-Կոնֆերանսի բազմաթիվ ֆունկցիոնալ հնարավորությունների շնորհիվ՝ կոնֆերանս զանգերը դառնում են էլ ավելի հարմարավետ եւ հուսալի: Ծառայության միջոցով հնարավոր է կազմակերպել ժողովներ, քննարկումներ, վարել բանակցություններ՝ առանց որեւէ հավելյալ սարքավորման առկայության:
Աուդիո-Կոնֆերանսի մի շարք առավելություններ միտված են դարձնելու հեռախոսային հաղորդակցությունը առավել հարմարավետ՝ հնարավորություն ընձեռելով հեռախոսազանգին միացնելու անսահմանափակ թվով օգտատերեր՝ օգտագործելով բջջային կամ ֆիքսված հեռախոս: Հեռախոսազանգի ընթացքում հնարավոր է խլացնել կողմնակի աղմուկը եւ այն օգտատերերի հարակից ձայները, ովքեր տվյալ պահին չեն խոսում: Ինչպես նաեւ ծառայությունը թույլ է տալիս ձայնագրել կոնֆերանս զանգը:
«Արտակարգ իրավիճակով պայմանավորված բիզնեսի շարունակականությունը արդյունավետ կերպով ապահովելու համար անհրաժեշտ են նոր գործիքներ: Մենք հնարավոր բոլոր ջանքերը գործադրում ենք՝ մեր հաճախորդներին ներկայացնելու առավել հարմարավետ ծառայություններ հեռավար աշխատանքի համար»,- նշել է «Ռոստելեկոմ» Հայաստանի գլխավոր տնօրեն Հայկ Ֆարամազյանը:
Աուդիո-Կոնֆերանս ծառայության վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն հասանելի է ընկերության պաշտոնական կայքում: Բիզնեսի համար այլ ծառայությունների վերաբերյալ տեղեկություններ կարելի է գտնել այստեղ:

18:04 | 13.04.20 | Новости | 10780
Учитывая рост спроса на услуги для обеспечения эффективности дистанционной работы, «Ростелеком» представляет своим корпоративным клиентам еще одну услугу – аудиоконференции.
Благодаря многочисленным функциональным возможностям услуги, конференц-звонки становятся еще более удобными и надежными. С помощью услуги можно организовывать собрания, обсуждения, вести переговоры – без какого-либо дополнительного устройства.
Преимущества аудио-конференций делают телефонную связь намного удобнее, предоставляя возможность неограниченному числу пользователей присоединиться к звонку с помощью мобильного или стационарного телефона. В ходе звонка можно заглушить посторонний звук и голоса. Услуга также позволяет записать конференц-звонок.
«Необходимы новые инструменты для эффективного обеспечения непрерывной работы бизнеса в условиях чрезвычайного положения. Мы делаем все возможное, чтобы предоставить нашим клиентам максимально удобные услуги для дистанционной работы»,- отметил гендиректор «Ростелеком» Армения Айк Фарамазян.
Подробная информация об услуге аудиоконференции доступна на официальном сайте компании. Информацию о других услугах для бизнеса можете найти здесь.