15:28 | 25.10.19 | Նորություններ | 11314
Հոկտեմբերի 25-ին Նոր Նորքի «Մեգամոլ Արմենիա» առեւտրի կենտրոնում պաշտոնապես բացվել է Ucom ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման նոր կենտրոնը, որն այդ թաղամասում տարիներ շարունակ գործող մասնաճյուղից կրկնակի մեծ է եւ ընդարձակ:
«Այն սմարթֆոնների, աքսեսուարների եւ գաջեթների ամենամեծ տեսականիով Ucom-ի սպասարկման կենտրոնն է։ Հենց այս մասնաճյուղում է ներկայացված նորարարական սարքավորումների ամենամեծ տեսականին, այդ թվում՝ էլեկտրական հեծանիվն ու ինքնագնացները, ռոբոտը, դրոնները, օգտատերերին վիրտուալ իրականություն տեղափոխող սարքերը։
Հաճախորդների մեծ հոսքի պարագայում սպասարկումն ավելի արագ իրականացնելու համար նորաբաց մասնաճյուղում ավելացվել են սպասարկման սեղանները։ Հաճախորդների փորձառության բարելավման, ցանկալի ապրանքն ավելի հեշտ գտնելու եւ տարածքում կողմորոշվելու նպատակով իրականացվել է հստակ զոնավորում։
Ucom-ի պաշտոնական գործընկեր Apple-ի արտադրանքը նախընտրողներն անմիջապես կնկատեն iPhone-ների եւ Apple աքսեսուարների համար առանձնացված հատվածը։ Հավելենք նաեւ, որ հաճախորդների հարմարավետության համար ստեղծվել են բոլոր պայմանները․ սպասելու հատվածում ի լրումն սմարթֆոնների լարով լիցքավորման հնարավորությանը, կա նաեւ անլար լիցքավորման հնարավորություն»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Տեխնոլոգիական նորույթները գնահատողներին առաջարկում ենք ուսումնասիրել այս սպասարկման կենտրոնում հատուկ առանձնացված Smart Home` «Խելացի տուն» զոնան։ Այստեղ ներկայացված են տան համար խելացի այնպիսի լուծումներ, ինչպիսիք են՝ ջերմաստիճանի եւ խոնավության կարգավորման տվիչները (սենսորները), անվտանգության տեսախցիկները, LED լամպերը եւ այլն: Առաջին անգամ հենց այս սրահում ենք մեկնարկում սմարթ հեռուստացույցների վաճառքը»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Բացման միջոցառմանը հրավիրվել են Երեւանի Նոր Նորք համայնքի՝ Ucom-ի ֆիքսված եւ շարժական ծառայություններից օգտվող առաջին 10 հավատարիմ բաժանորդները, ովքեր արժեքավոր նվերներ են ստացել Ucom ընկերությունից՝ նորագույն Xiaomi Mi A3 սմարթֆոններ ու անլար ականջակալներ (AirDots), ինչպես նաեւ UcomPremier Black քարտեր, որոնք մի շարք առավելություններ են տալիս Ucom-ի բաժանորդներին։

On October 25, 2019 the new Ucom sales and service center was officially opened in Megamall shopping center at Nor Nork, and that is twice larger and expansive than the branch operating in that district for many years.
“It is Ucom service center with the largest assortment of smartphones, accessories and gadgets. This very branch presents the widest range of innovative equipment, including electric bicycle and scooters, a robot, drones and accessories for virtual reality experience seekers.
In the event of a large flow of customers, service desks were added at the newly opened branch to provide faster service. In order to improve the customer experience, to easily find the desired product and orientate around the area, a clear retail zoning was carried out.
Those who prefer Ucom’s official partner - Apple products, will immediately spot a separate zone for iPhones and Apple accessories. Let us also add that all conditions have been created for the convenience of customers: at the waiting zone, in addition to the phone’s wired chargers there is also an option of wireless charging,” the press release reads.
“A special dedicated Smart Home zone has also been created in this service center, meant to attract the technological innovation seekers. Here one can find smart home solutions such as temperature and humidity sensors, security cameras, LED lamps, and many more. For the first time in this hall we start selling smart TVs,” said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
Among those invited to the opening there were the first 10 loyal subscribers living in Nor Nork district of Yerevan and benefiting from Ucom’s fixed and mobile services. They were rewarded for their loyalty with the latest Xiaomi Mi A3 smartphones, AirDots - wireless earplugs, as well as UcomPremier Black cards that enable Ucom subscribers to benefit from a set of advantages.