16:12 | 26.08.19 | Նորություններ | 13030
Ucom-ն առաջարկում է միանալ շարժական ինտերնետի երկու նոր՝ uDrift 2900 եւ uDrift 4900 կանխավճարային սակագնային պլաններից մեկին։
uDrift 2900 սակագնային պլանն ընտրելիս բաժանորդները կստանան 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 30 օրվա ընթացքում սպառելու համար, իսկ uDrift 4900 սակագնային պլանով կտրամադրվի 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 30 օր վավերականությամբ։
«Այս առաջարկը կհետաքրքրի հատկապես հայրենիք ժամանող մեր մտերիմներին, ովքեր միանալով uDrift կանխավճարային ինտերնետի սակագնային պլաններից մեկին կստանան շարժական ինտերնետի շատ գիգաբայթեր շահավետ պայմաններով միայն այն ամիսներին, երբ ցանկանում են: uDrift-ը բավականին մեծ ժամանակահատվածում օպտիմալ ծավալի գերարագ ինտերնետից օգտվելու շահավետ հնարավորություն է»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Առաջարկին միանալու եւ սակագնային պլաններն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է այցելել Ucom-ի սպասարկման կենտրոններից մեկը։ Եթե գերարագ ինտերնետի ծավալն սպառվել է 30 օրվա ժամկետից շուտ, ապա գերարագ ինտերնետի ծավալը հնարավոր է վերաակտիվացնել՝ հավաքելով *111*4# կամ *111*5#:

16:12 | 26.08.19 | News | 13070
Ucom offers joining of the two new prepaid mobile internet tariff plans named uDrift 2900 and uDrift 4900.
When choosing uDrift 2900 tariff plan the subscribers will receive 10 GB of high-speed internet to consume within 30 days, while with uDrift 4900 tariff plan they will get 30 GB of high-speed mobile internet valid for 30 days.
«This offer will interest especially those our close ones, who visit their homeland, and by joining one of uDrift prepaid internet tariff plans can get many gigabytes of mobile internet on favorable terms only in the months of their choice. uDrift is an excellent opportunity to benefit from an optimal amount of high-speed internet within a considerable timeframe», said Hayk Yesayan, the Co-Founder and Director General at Ucom.
In order to join the offer one should visit any Ucom service center. In case the high-speed internet volume is consumed earlier than the timeframe of 30 days, then the high-speed internet volume may be reactivated by dialing *111*4# or *111*5#.