16:12 | 26.08.19 | Նորություններ | 13030
Ucom-ն առաջարկում է միանալ շարժական ինտերնետի երկու նոր՝ uDrift 2900 եւ uDrift 4900 կանխավճարային սակագնային պլաններից մեկին։
uDrift 2900 սակագնային պլանն ընտրելիս բաժանորդները կստանան 10 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 30 օրվա ընթացքում սպառելու համար, իսկ uDrift 4900 սակագնային պլանով կտրամադրվի 30 ԳԲ գերարագ ինտերնետ 30 օր վավերականությամբ։
«Այս առաջարկը կհետաքրքրի հատկապես հայրենիք ժամանող մեր մտերիմներին, ովքեր միանալով uDrift կանխավճարային ինտերնետի սակագնային պլաններից մեկին կստանան շարժական ինտերնետի շատ գիգաբայթեր շահավետ պայմաններով միայն այն ամիսներին, երբ ցանկանում են: uDrift-ը բավականին մեծ ժամանակահատվածում օպտիմալ ծավալի գերարագ ինտերնետից օգտվելու շահավետ հնարավորություն է»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Առաջարկին միանալու եւ սակագնային պլաններն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է այցելել Ucom-ի սպասարկման կենտրոններից մեկը։ Եթե գերարագ ինտերնետի ծավալն սպառվել է 30 օրվա ժամկետից շուտ, ապա գերարագ ինտերնետի ծավալը հնարավոր է վերաակտիվացնել՝ հավաքելով *111*4# կամ *111*5#:

16:12 | 26.08.19 | Новости | 13066
Ucom предлагает подключиться к одному из двух новых предоплатных тарифных планов мобильного интернета uDrift 2900 и uDrift 4900. При выборе тарифного плана uDrift 2900 абоненты получат 10 ГБ высокоскоростного интернета сроком на 30 дней, а посредством тарифного плана uDrift 4900 будет предоставлено 30 ГБ высокоскоростного интернета со сроком действия в 30 дней.
«Это предложение заинтересует в частности тех наших близких, которые прилетели на родину и, подключившись к одному из тарифных планов предоплатного интернета uDrift, имеют возможность получить множество гигабайтов мобильного интернета по выгодным условиям только в течение тех месяцев, когда пожелают. uDrift – это выгодная возможность воспользоваться оптимальным объемом высокоскоростного интернета в течение достаточно большого срока», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Для подключения к предложению и активации тарифных планов необходимо посетить любой из центров обслуживания абонентов Ucom. Если объем высокоскоростного интернета исчерпывается ранее установленного срока в 30 дней, то объем высокоскоростного интернета можно реактивировать, набрав *111*4# или *111*5#.