14:12 | 17.05.19 | Նորություններ | 10164
Beeline-ը հայտարարում է 033 կոդով բջջային պրեմիում կարգի հեռախոսահամարների վաճառքի առաջին փուլի անցկացման մասին։
Վաճառքի առաջին փուլը մեկնարկել է այսօր ժամը 12։00-ին եւ կավարտվի մայիսի 22-ին, ժամը 8։59։59-ին։
Առաջին 100 պրեմիում համարները տեղադրված են bid.beeline.am կայքում` ֆիքսված գնով։ Յուրաքանչյուր համար կվաճառվի այն հաճախորդին, ով առաջինը կդիմի այն գնելու համար։ Մայիսի 22-ի առավոտյան առաջին փուլը կավարտվի եւ այն հեռախոսահամարները, որոնք իրենց տերերին չեն գտնի առաջին փուլի ընթացքում, վաճառքի կդրվեն բաց առցանց աճուրդի միջոցով։
«Այս տարվա սկզբում Beeline-ը հայտարարեց, որ բջջային կապի հաճախորդների թիվը գերազանցել է մեկ միլիոնի շեմը։ Ավելի ու ավելի շատ հաճախորդներ Հայաստանում նախընտրում են Beeline-ը, եւ մենք ուրախ ենք բաժանորդներին առաջարկել նոր կոդով հեռախոսահամարներ։ Նշեմ, որ վաճառքները տեղի են ունենում մաքսիմալ թափանցիկ կերպով, եւ նույնիսկ «ամենագեղեցիկ» համարը ցանկացած անձ կարող է գնել։ Այժմ դա կարելի է անել ֆիքսված գնով, որից հետո կմեկնարկի աճուրդը»,- 033 կոդով հեռախոսահամարների վաճառքի մեկնարկին նվիրված մամուլի ասուլիսի ժամանակ նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:12 | 17.05.19 | Новости | 10167
Beeline объявляет о старте первого этапа продажи премиум-номеров мобильной связи с новым кодом 033. Онлайн продажи стартовали сегодня в 12:00 и продлятся до 22 мая, 8:59:59.
Первые сто премиум-номеров размещены на сайте bid.beeline.am с фиксированной ценой и продаются в порядке очереди, т.е. номер будет продан абоненту, который первым его приобретет. Утром 22 мая первый этап будет завершен, и номера, не нашедшие своих владельцев, будут выставлены на продажу на условиях открытого онлайн аукциона.
На сегодняшней пресс-конференции, посвященной старту продаж номеров мобильной связи с новым кодом 033, генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин отметил: «В начале этого года Beeline объявил о преодолении планки в один миллион абонентов мобильной связи. Все больше клиентов в Армении предпочитают Beeline, и мы рады предложить абонентам номера с новым кодом. Отмечу, что продажи проходят максимально прозрачно, и даже самые «красивые» номера может приобрести любой желающий. Сейчас это можно сделать по фиксированной цене, а потом мы запустим открытый аукцион».