10:39 | 24.10.18 | Նորություններ | 10838
Beeline-ն իրականացնում է ակցիա, որի շրջանակում Huawei Y6 Prime սմարթֆոնները վաճառվում են կապի ծառայությունների հետ միասին։
Ձեռք բերելով կանխավճարային «Սմարթ 2500+» փաթեթին միացված սմարթֆոն, բաժանորդը կստանա 25 ԳԲ շարժական ինտերնետ, որը կարող է օգտագործել վեց ամսվա ընթացքում։ Օգտվել առաջարկից հնարավոր է վարկով՝ ամսական վճարելով 3500 դրամ, կամ միանվագ վճարելով 84 000 դրամ։ Վարկը ձեւակերպվում է 24 ամսով։ Ակցիան գործում է մինչեւ 2018թ. նոյեմբերի 20-ը։
«Ձեռք բերելով սմարթֆոն Beeline-ում, մեր հաճախորդները միանալու են բջջային կապի հատուկ սակագնին, ինչպես նաեւ ստանալու են շարժական ինտերնետի մեծ ծավալ։ Մեծ հնարավորություններ ունեցող սմարթֆոնի եւ Beeline-ի որակյալ 4G եւ 3G ինտերնետ կապի շնորհիվ մեր հաճախորդների համար բջջային կապի բոլոր ծառայություններից օգտվելը կլինի առավել հարմար եւ շահավետ», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Huawei Y6 Prime սմարթֆոնի էկրանը 5,7 դյույմ է, այն ունի IPS մատրիցա եւ աշխատում է Android 8.0 համակարգի հիման վրա: Մարտկոցի ծավալը 3000 մԱժ է, դա թույլ է տալիս լիցքավորումից հետո հեռախոսն ակտիվորեն օգտագործել շուրջ 24 ժամ։

Beeline проводит акцию по продаже смартфона Huawei Y6 Prime в комплекте с услугами связи.
Приобретая смартфон с подключением к предоплатному тарифному плану «Смарт 2500+», абонент получит 25 ГБ мобильного интернета, которые он может использовать в течение шести месяцев. Воспользоваться предложением можно в кредит за 3500 драмов или наличными за 84 000 драмов. Кредит оформляется сроком на 24 месяца. Акция будет действовать до 20 ноября 2018 года.
«Купив смартфон в Beeline, наши клиенты будут подключены к специальному тарифному плану мобильной связи, а также получат большой объем мобильного интернета. Эта опция вместе с производительным смартфоном и качественным 4G и 3G интернетом Beeline помогут нашим клиентам пользоваться всеми услугами мобильной связи комфортно и выгодно», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Смартфон Huawei Y6 Prime имеет 5,7-дюймовый экран с IPS-матрицей и базируется на операционной системе Android 8.0. Устройство оснащено батареей емкостью 3000 мАч. В активном режиме использования заряда батареи хватает приблизительно на сутки.