16:21 | 22.10.18 | Նորություններ | 8977
Հոկտեմբերի 17-ից 19-ը Ucom ընկերության ղեկավար անձնակազմը՝ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանի գլխավորությամբ այցելել է Հայաստանի մի շարք բնակավայրերում տեղակայված Ucom-ի սպասարկման կենտրոններ, աշխատել եւ շփվել ընկերության հաճախորդների հետ:
Բաժանորդների հետ ուղիղ շփում չունեցող ղեկավար անձնակազմը՝ ընդհանուր առմամբ 55 աշխատակիցներ, հնարավորություն է ստացել ծանոթանալու հաճախորդների կողմից բարձրաձայնվող հարցերին ու խնդիրներին։
«Հաճախորդը զգում է, որ իր խնդիրներն անհանգստացնում են ոչ միայն առաջնային գծի աշխատակիցներին, այլեւ ղեկավար անձանց։ Իսկ ղեկավար անձինք ուզում են լսել այդ խնդիրների մասին, դրանք դարձնել իրենցը, որպեսզի լուծում տան։ Այս միջոցառումների շնորհիվ հաճախորդն իրեն կարեւորված է զգում, իսկ կապը ղեկավար անձի հետ ապահովում է ավելի ուժեղ, էմոցիոնալ կապ նաեւ կազմակերպության հետ»,- նշել է Ucom-ի հաճախորդների փորձառության բաժնի ղեկավար Շուշանիկ Ղալթախչյանը։
Բաժանորդների հետ քննարկվել են մի շարք ծառայություններ, այդ թվում Ucom Ունիվերսալ հետվճարային սակագնային պլանը, որի ներառումները վերջերս են կրկնապատկվել: Դրա շնորհիվ բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս ստանում են ավելի շատ րոպեներ տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա զանգելու, ավելի շատ ՄԲ-եր շարժական ինտերնետից օգտվելու եւ ավելի շատ SMS-ներ տեղական բոլոր համարներին ուղարկելու համար:
«Բազմիցս նշել ենք, որ բաժանորդամետ ընկերություն ենք եւ վստահորեն կարող ենք պնդել, որ ունենք ամենահզոր տեխնիկական հագեցվածությունն ու մատուցում ենք լավագույն ծառայությունները։ Սակայն սա բավարար չէ։ Որպես ամեն ինչը զրոյից սկսած եւ գործին լիակատար տիրապետող ղեկավար անձնակազմ՝ անհրաժեշտություն ենք զգում շփվելու թե՛ մեր հաճախորդների եւ թե՛ առաջնային գծի աշխատակիցների հետ։ Անմիջական շփման արդյունքում տեղեկանում ենք իրենց անհանգստացնող խնդիրներին եւ հետամուտ ենք լինում դրանց լուծմանը՝ սպասարկման որակը, հաճախորդի գոհունակությունը եւ վստահությունն ամրապնդելու համար»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

16:21 | 22.10.18 | Новости | 10973
С 17 по 19 октября руководящий состав компании Ucom во главе с генеральным директором Айком Есаяном посетил центры обслуживания абонентов Ucom в ряде регионов Армении, поработал и пообщался с клиентами.
Руководящий состав, не имеющий прямого контакта с абонентами, состоящий в общей сложности из 55 сотрудников, получил возможность непосредственного ознакомления с вопросами и проблемами, возникающими у клиентов.
«Клиент чувствует, что его проблемы беспокоят не только сотрудников фронтлайна, но и руководителей. А руководители хотят узнать об этих проблемах, сделать их своими собственными, чтобы предложить решение. Благодаря этим мероприятиям, клиенты ощущают собственную значимость, а связь с руководящим составом обеспечивает более сильную, эмоциональную связь с организацией» , - делится своими впечатлениями руководитель отдела абонентского опыта Шушаник Галтахчян.
С абонентами удалось обсудить ряд услуг, в том числе и постоплатный тарифный план Ucom Универсал, вложения которого в последнее время были удвоены. Благодаря этому абоненты ежемесячно получают еще больше минут для звонков во все местные сети, Арцах, США и Канаду, еще больше мегабайтов мобильного интернета и еще больше SMS-сообщений для отправки по всем местным номерам.
«Мы неоднократно упоминали, что являемся клиентоориентированной компанией и с уверенностью можем утверждать, что у нас самая мощная техническая оснащенность и мы предоставляем лучшие услуги. Однако этого недостаточно. Как руководители, в свое время начавшие все с нуля и полностью понимающие каждую деталь своего дела, мы ощущаем необходимость в общении со своими клиентами, а также с персоналом так называемого фронтлайна. В результате общения напрямую мы получаем сведения о беспокоящих проблемах и добиваемся их решения, чтобы улучшить качество обслуживания, повысить удовлетворенность и доверие наших клиентов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Участники подчеркнули важность сотрудников, непосредственного контактирующих с абонентами, поговорили о планах компании на будущее, собрали информацию для улучшения работы центров обслуживания абонентов, а также услуг и процедур.