11:52 | 24.09.18 | Նորություններ | 12604
Beeline-ում մեկնարկել է հերթական Հաճախորդի օրը, որի շրջանակում ընկերության ղեկավար կազմն ու տարբեր բաժինների աշխատակիցները 3 օրվա ընթացքում այցելում են վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ՝ հաճախորդների հետ շփվելու համար։
Պարբերաբար անցկացվող այս միջոցառման նպատակն է հետադարձ կապ ստանալ հաճախորդներից, լսել նրանց կարծիքներն ու առաջարկությունները։ Այս անգամ Beeline-ի 74 աշխատակիցները կայցելեն 49 վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ՝ Երեւանում եւ մարզերում։
Մասնավորապես, այս հաճախորդի օրվա նպատակներից է հետադարձ կապ ստանալ Back to school աշնանային ակցիայի, ինչպես նաեւ սմարթֆոնների տարաժամկետ վաճառքի պայմանների վերաբերյալ, որոնք տրամադրվում են «Սմարթ» սակագնային փաթեթների հետ միասին։
«Beeline-ում Հաճախորդի օրը դարձել է մշակույթի մաս, ինչպես նաեւ «Հաճախորդի ձայն» մեր մյուս նախագիծը, որի շրջանակում տարբեր բաժինների աշխատակիցները զանգահարում են բաժանորդներին նրանց խնդիրները եւ կարծիքները լսելու համար։ Սրանք շատ կարեւոր նախագծեր են, որոնք մեզ օգնում են միշտ հիշել, թե ում եւ ինչի համար ենք մենք ամեն օր գալիս աշխատանքի։ Մեր գլխավոր նպատակը հաճախորդներին որակյալ, պարզ եւ հարմար ծառայություններ մատուցելն է», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Հաճախորդի օրը Beeline-ում անցկացվում է յուրաքանչյուր եռամսյակը մեկ, բացի այդ հետադարձ կապի հավաքագրման համար ընկերությունը հաճախորդներին առաջարկում է գնահատականներ դնել գրասենյակներ կամ հաճախորդների սպասարկման կենտրոն դիմելուց հետո։ Նշենք, որ անցած տարվա ընթացքում Beeline-ում ստացվել եւ մշակվել է ավելի քան 150 000 պատասխանի արդյունք:

11:52 | 24.09.18 | News | 10776
Beeline Armenia has launched yet another Customer Day, during which the managers and staffers from different departments will visit the company’s sale and customer care offices over three days to communicate with subscribers.
This regularly organized campaign is aimed at collecting feedback from customers and learning what they think and what services they would like to receive. This year, 74 Beeline employees will visit 49 sale and customer care offices in Yerevan and marzes.
In particular, the mission of the new Customer Day campaign is to collect feedback about the Back to School autumn promotion and the terms and conditions for sale on credit of smartphones provided together with a Smart tariff plan.
“Customer Day has become a part of Beeline culture, similar to our other initiative, “Customer’s voice”, for which our staffers call the customers to learn about their needs and concerns related to the company. These are very important campaigns that help us remember for what and for whom we come to work every day. Our key objective is to provide high-quality, simple and convenient services to our subscribers,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Beeline holds Customer Day each quarter and asks the clients to assess the service in the main office and the sale and customer care offices in order to collect feedback. Last year Beeline received and processed over 150,000 responses from the clients.