14:16 | 27.07.18 | Նորություններ | 23335
Այն գործում է Երեւանի կենտրոնում՝ Հյուսիսային պողոտա 4 հասցեում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակի 2-րդ հարկում։
Ընկերության կորպորատիվ հաճախորդները կարող են աշխատանքային օրերին 10։00-ից մինչեւ 19։00-ն այցելել գրասենյակ եւ սպասարկման հետ կապված ցանկացած հարցով ստանալ խորհրդատվություն, տեղեկանալ նոր ծառայությունների եւ առաջարկների մասին, կնքել պայմանագրեր եւ իրականացնել այլ գործարքներ։
Beeline-ը տեղեկացրել է նաեւ կորպորատիվ հաճախորդների համար 8300 շուրջօրյա հեռախոսահամարի գործարկման մասին՝ ինտերնետ ու VPN ծառայությունների սպասարկման համար։
«Կորպորատիվ հաճախորդները մշտապես եղել են մեր ուշադրության կենտրոնում եւ այսօր մենք ուրախ ենք նրանց նոր մակարդակի սպասարկում առաջարկել։ Այժմ նրանք կարող են ընտրել իրենց համար ամենահարմար սպասարկման ձեւը՝ առցանց, հեռախոսով կամ գրասենյակ այցելելով։ Մենք ինքներս լինելով բիզնես ընկերություն՝ հասկանում ենք, թե ինչ պահանջներ կարող են ունենալ ընկերությունները սպասարկման վերաբերյալ, եւ մշտապես ձգտելու ենք մեր հաճախորդներին առաջարկել ամենապարզ եւ արդյունավետ լուծումները», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Այս տարվա մայիսից ընկերության կայքում կորպորատիվ հաճախորդների համար գործում է www.b2b.beeline.am բաժինը, որտեղ տեղադրված են տեղեկություններ կորպորատիվ հաճախորդների համար: Գործում է բարելավված «Անձնական գրասենյակը»՝ հաշվի կառավարման նոր հարմարավետ գործիքներով եւ առցանց սպասարկման հնարավորությամբ։

14:16 | 27.07.18 | Новости | 21795
Он работает в центре Еревана по адресу Северный проспект 4, на втором этаже офиса продаж и обслуживания Beeline.
Корпоративные клиенты компании могут посещать офис по рабочим дням с 10:00 по 19:00 по любым вопросам, связанным с обслуживанием: чтобы получить консультацию или информацию о новых продуктах и услугах, подписать договор и так далее.
Beeline также сообщает о запуске круглосуточного телефонного номера 8300 для корпоративных клиентов. По этому номеру можно получить поддержку по VPN и интернет услугам.
«Корпоративные клиенты всегда были в центре нашего внимания, и сегодня мы рады предложить им обслуживание нового уровня. Теперь они могут выбрать наиболее удобный для себя способ обслуживания: онлайн, по телефону или в офисе обслуживания. Мы сами будучи бизнес-организацией прекрасно пониманием, какие могут быть у компаний требования е сервису, и всегда будем стремиться предлагать нашим клиентам самые простые и удобные решения», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что с мая этого года на сайте компании для корпоративных клиентов действует раздел http://www.b2b.beeline.am, на котором размещена информация для корпоративных клиентов, действует улучшенный «Личный кабинет» с новыми удобными инструментами управления профилем и возможностью онлайн-сервиса.