16:55 | 24.05.18 | Նորություններ | 20338
Beeline-ը եւ Եվրոպական իրավաբանական ծառայությունը հայտարարել են «Իրավաբան 24» ծառայության վաճառքի մեկնարկի մասին, որի շնորհիվ Beeline-ի հաճախորդները կարող են ստանալ բարձրակարգ խորհրդատվություն իրավաբանական հարցերով։
Համեմատաբար ցածր բաժանորդավճարի դիմաց հաճախորդները կարող են միանալ «Իրավաբան 24» սակագնային պլաններից որեւէ մեկին եւ ստանալ շուրջօրյա իրավաբանական խորհրդատվություն:
«Մեր նպատակն է ստեղծել պարզ եւ հարմար պայմաններ մեր բաժանորդների համար` ոչ միայն հեռահաղորդակցության, այլ նաեւ այլ ոլորտներում։ Beeline-ը ձգտում է միշտ օգնել իր հաճախորդներին, եւ մենք վստահ ենք, որ պրոֆեսիոնալ իրավաբանների հետ համագործակցության շնորհիվ կարող ենք իրավաբանական ծառայությունները հասանելի դարձնել նրանց համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Իրավաբան 24» ծառայությունը տրամադրվում է Եվրոպական իրավաբանական ծառայության հետ համագործակցությամբ եւ առաջարկում է առավել պահանջված ծառայություններ՝«բանավոր իրավաբանական խորհրդատվություն», «վստահի՛ր բանակցություններն իրավաբանին», «տիպային փաստաթղթերի եւ դրանց լրացնելու հետ կապված խորհուրդների տրամադրում» եւ «գրավոր խորհրդատվություն»։
Բոլոր ցանկացողները կարող են ձեռք բերել ծառայությունը Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում։ Բաժանորդավճարը կազմում է 3 000-ից մինչեւ 25 000 դրամ։

16:55 | 24.05.18 | Новости | 18187
Beeline и Европейская Юридическая служба объявляют о старте продаж услуги «Юрист 24», благодаря которой клиенты могут получить высококвалифицированную консультацию по юридическим вопросам.
За сравнительно небольшую абонентскую плату клиенты могут подключится к одному из тарифных планов «Юрист 24», получать круглосуточную юридическую консультацию и другие юридические услуги, в зависимости от тарифного плана.
«Наша задача – создать простые и удобные условия для клиентов не только в сфере коммуникаций, но, при возможности, и в других областях. Beeline всегда старается помогать клиентам и мы уверены, что в партнерстве с профессиональными адвокатами сможем сделать юридическую помощь доступной в том числе и для наших клиентов», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услуга «Юрист 24» предоставляется Европейской Юридической службой и предлагает самые актуальные сервисы: «устная юридическая консультация», «доверь переговоры юристу», «предоставление типовых документов и указания по их составлению» и «письменная консультация».
Приобрести услугу могут все желающие в офисах продаж и обслуживания Beeline. Абонентская плата составляет от 3 до 25 тысяч драмов.