17:50 | 27.12.17 | Նորություններ | 43782
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի սպասարկման նոր կենտրոն է բացվել Նոր Նորք վարչական շրջանում՝ Գայի պողոտա 10/6 հասցեում (Գայի արձանից դեպի ձախ):
Նորաբաց սպասարկման կենտրոնը գործելու է շաբաթվա բոլոր օրերին:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը շարունակում է նոր հնարավորություններ ստեղծել իր բաժանորդների համար: Բաժանորդի կողմից վճարումները, ծառայությունների ակտիվացումն ու դրանց կառավարումը, խորհրդատվությունն առցանց կամ զանգերի միջոցով կատարելու զանազան նոր հնարավորություններն ամենեւին չեն նվազեցնում սպասարկման կենտրոնների ցանցն առավել ընդարձակելու կարեւորությունը. մենք կարեւորում ենք բաժանորդի հետ դեմ առ դեմ շփումն ու նրանց կարիքներին արձագանքելը, ինչպես նաեւ ամենամատչելի ու նորարարական տարբեր բջջային սարքերը նրանց հասանելի դարձնելը: ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի համար բաժանորդի գոհունակությունը ամենակարեւորն է», - ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
«Շնորհակալ եմ բոլոր բաժանորդներին՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ծառայություններից օգտվելու համար: Դա մեզ պարտավորեցնում է շարունակել մնալ ոլորտի առաջատարը, առաջարկել հեռահաղորդակցության նորարարական լուծումներ, ընդլայնել մեր 4G ցանցը: Օգտվելով առիթից, կանխավ շնորհավորում եմ Ամանորի եւ Սուրբ Ծննդյան տոների առիթով՝ մաղթելով հաջողություններ բոլոր ասպարեզներում: Եկող տարին լինելու է լեցուն՝ ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի կողմից անակնկալ նոր առաջարկներով»,- հավելել է Ռալֆ Յիրիկյանը:
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրենը iPhone X նվիրեց սմարթֆոնը գնել պատրաստվող եւ «Viva» սակագնային պլանին բաժանորդագրված Մարիամ Մադոյանին:

17:50 | 27.12.17 | Новости | 43767
В административном округе Нор-Норк по адресу проспект Гая 10/6 (слева от памятника Гаю) открылся  новый центр обслуживания ВиваСелл-МТС.
«ВиваСелл-МТС продолжает создавать новые возможности для своих абонентов. Новые возможности оплаты, активации и управления услугами, консультации в режиме онлайн или посредством звонков вовсе не умаляют важность максимального расширения сети центров обслуживания: для нас важно личное общение с клиентом и его мнение. Мы также стремимся сделать доступными самые выгодные и инновационные мобильные устройства для наших абонентов. Самое важное для ВиваСелл-МТС – удовлетворить  потребности абонентов», - отметил гендиректор компании Ральф Йирикян.
«Благодарю всех абонентов за то, что продолжают пользоваться услугами ВиваСелл-МТС. Это обязывает нас оставаться лидерами сферы, предлагать инновационные решения в сфере телекоммуникаций, расширять нашу сеть 4G. Пользуясь случаем, заранее поздравить с наступающим Новым Годом и Рождеством и пожелать успехов во всех сферах. Следующий год будет полон новых предложений и сюрпризов от ВиваСелл-МТС»,- добавил Ральф Йирикян.
Генеральный директор ВиваСелл-МТС подарил iPhone X Мариам Мадоян, которая собиралась приобрести смартфон и подписалась на тарифный план «Viva».