16:38 | 01.11.17 | Նորություններ | 26283
Beeline-ի աջակցությամբ Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնում շարունակվում է «Երաժշտական զբոսանքներ» կրթական ծրագիրը՝ նախատեսված 8-11 տարեկան երեխաներ ունեցող ընտանիքների եւ 12-16 տարեկան պատանիների համար:
«Երաժշտական եւ էսթետիկ դաստիարակությունն անձի կայացման գործում կարեւորագույն նշանակությունն ունի։ Մեր սոցիալական պատասխանատվությունն է երիտասարդության բազմակողմանի զարգացման համար պայմաններ ստեղծելը։ Վստահ եմ, որ Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնի այս ծրագիրը մեր երեխաների կյանքը կդարձնի ավելի լավը՝ ձեւավորելով նրանց ճաշակը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Ծրագիրը տեղի է ունենում շաբաթ օրերին. յուրաքանչյուր ամսվա երկրորդ շաբաթ օրը հյուրընկալվում են ընտանիքները, իսկ յուրաքանչյուր ամսվա վերջին շաբաթ օրը՝ պատանիները:
Մասնակցությունն անվճար է, պարտադիր նախնական գրանցմամբ (010) 54 19 32 կամ (010) 54 19 34 հեռախոսահամարներով:

16:38 | 01.11.17 | Новости | 25884
При поддержке Beeline в Центре искусств Гафесчян продолжается образовательная программа «Музыкальные прогулки», предназначенная для семей с детьми 8-11 лет и юношей 12-16 лет.
«Музыкальное и эстетическое воспитание имеет важнейшее значение в становлении личности. Создание условий для многостороннего развития молодежи – наша социальная ответственность. Уверен, что данная программа, реализуемая в Центре искусств Гафесчян, сделает жизнь наших детей лучше и сформирует их вкус»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Программа проходит по субботам. Во вторую субботу каждого месяца в Центр приходят семьи, а в последнюю субботу – подростки.
Участие в программе бесплатное, по обязательной предварительной регистрации по номерам (010) 54 19 32 или (010) 54 19 34.