16:50 | 31.08.17 | Նորություններ | 27874
Beeline-ը ավարտել է Գյումրու Անի թաղամասում ֆիքսված հեռախոսակապի ենթակառուցվածքի արդիականացումը: Ժամանակակից տեխնիկական սարքավորումների շնորհիվ թաղամասի բնակիչներին հասանելի կլինի նոր որակի հեռախոսակապ եւ ADSL ինտերնետ, որի արագությունը հասնում է մինչեւ 10 Մբ/վրկ.:
«Beeline-ը Հայաստանում շարունակում է երկիրը եւ երկրի բնակիչներին կապի բոլոր միջոցներով ապահովելու բարի ավանդույթը: Մենք շարունակում ենք մեկ դարից ավելի իրականացվող այդ առաքելությունը եւ այսօր մեծ գումարներ ենք ներդնում, որպեսզի մեր կապը դարձնենք ավելի լավը ոչ միայն Երեւանում, այլեւ բոլոր մարզերում: Վստահ եմ, որ այժմ Անի թաղամասի բնակիչները կկարողանան ոչ միայն ըստ արժանվույն գնահատել Beeline-ի օպտիկա-մանրաթելային ինտերնետը, այլեւ կվայելեն մեր ADSL ինտերնետի մի քանի անգամ բարձրացված որակը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ արդիականացումից հետո Անի թաղամասի Beeline-ի բաժանորդների ֆիքսված հեռախոսահամարները կփոխվեն: Յուրաքանչյուր բաժանորդ այդ մասին կտեղեկացվի անհատապես: Բացի այդ, բոլորի համար 6 ամսով միացվելու է հին համարին զանգահարելիս համարի փոփոխության մասին տեղեկացման ավտոմատ ծառայությունը: Հիշեցնենք նաեւ, որ նշված թաղամասում բաժանորդներին այժմ հասանելի են Beeline-ի օպտիկա-մանրաթելային եւ ADSL ինտերնետի ծառայությունները:

16:50 | 31.08.17 | Новости | 27541
Beeline завершил модернизацию инфраструктуры фиксированной телефонной связи в микрорайоне Ани города Гюмри. Благодаря современному техническому оборудованию жителям квартала стало доступно новое качество телефонной связи и ADSL интернета, скорость которого теперь достигает 10 Мб/с.
«Beeline в Армении – продолжатель славных традиций обеспечения страны и ее населения всеми видами связи. Мы продолжаем эту миссию, начатую более века назад, и сегодня инвестируем значительные средства, чтобы сделать качество нашей связи еще лучше не только в Ереване, но и во всех регионах. Я уверен, что жители квартала Ани теперь смогут по достоинству оценить не только качество оптоволоконного интернета Beeline, но и насладятся многократно улучшившимся качеством нашего ADSL-интернета», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что после модернизации у абонентов телефонной связи Beeline микрорайона Ани изменятся номера. Каждого абонента компания оповестит индивидуально, а также активирует на 6 месяцев услугу автоинформирования о смене номера при звонке на старый номер. Также напомним, что в указанном микрорайоне клиентам доступны услуги оптоволоконного и ADSL-интернета Beeline.